MMAONE Championship

Załamany Eddie Alvarez po dyskwalifikacji na gali One Championship ON TNT 1 [WIDEO]

Nie tak miał wyglądać pojedynek Eddiego Alvareza z Iurim Lapicusem. Amerykanin przed pojedynkiem wspominał, że zrobi wszystko, by jego rekord w organizacji One Championship poprawił się, jednak za sprawą dyskwalifikacji za uderzenia w tył głowy, Alvarez posiada aktualnie dwie porażki i jedno zwycięstwo.

Minęła nieco ponad minuta, kiedy sędzia przerwał pojedynek Alvareza z Lapicusem. Alvarez będąc z góry zadawał ciosy na głowę klejącego się Lapicusa. Sędzia uznał, że kilka z rzędu trafiło w tył głowy Mołdawianina i zdyskwalifikował byłego zawodnika UFC. Z decyzją nie zgadza się wielu fanów, którzy natychmiastowo zareagowali na mediach społecznościowych, ale i sam zainteresowany.

Nie powinno dojść do dyskwalifikacji. To był błąd. To była zła decyzja i zrobię wszystko, by ją zmienić. Nie będę z nikim wojował, ale chciałbym, żeby sprawdzić to wszystko raz jeszcze. Chcę, żeby prawda wyszła na jaw.

Eddie Alvarez po walce był załamany. Na swoich mediach społecznościowych, organizacja zamieściła wideo, na którym widać, że Amerykanin mocno przeżywał to co się wydarzyło.

Źródło: Twitter One Championship, MMAFighting.com

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *