MMAONE Championship

Załamany Eddie Alvarez po dyskwalifikacji na gali One Championship ON TNT 1 [WIDEO]

Nie tak miał wyglądać pojedynek Eddiego Alvareza z Iurim Lapicusem. Amerykanin przed pojedynkiem wspominał, że zrobi wszystko, by jego rekord w organizacji One Championship poprawił się, jednak za sprawą dyskwalifikacji za uderzenia w tył głowy, Alvarez posiada aktualnie dwie porażki i jedno zwycięstwo.

Minęła nieco ponad minuta, kiedy sędzia przerwał pojedynek Alvareza z Lapicusem. Alvarez będąc z góry zadawał ciosy na głowę klejącego się Lapicusa. Sędzia uznał, że kilka z rzędu trafiło w tył głowy Mołdawianina i zdyskwalifikował byłego zawodnika UFC. Z decyzją nie zgadza się wielu fanów, którzy natychmiastowo zareagowali na mediach społecznościowych, ale i sam zainteresowany.

Nie powinno dojść do dyskwalifikacji. To był błąd. To była zła decyzja i zrobię wszystko, by ją zmienić. Nie będę z nikim wojował, ale chciałbym, żeby sprawdzić to wszystko raz jeszcze. Chcę, żeby prawda wyszła na jaw.

Eddie Alvarez po walce był załamany. Na swoich mediach społecznościowych, organizacja zamieściła wideo, na którym widać, że Amerykanin mocno przeżywał to co się wydarzyło.

Sprawdź!  ONE Championship ON TNT 1: Ogromny Reug Reug powraca do klatki. Gdzie oglądać? Transmisja TV.

Źródło: Twitter One Championship, MMAFighting.com

smma

Kacper, lat 33. MMA interesowało mnie jeszcze przed tym, jak Mariusz Pudzianowski wchodził do klatki KSW. Pamiętam, jak po tym wydarzeniu wszystko nabrało rozpędu. Zagorzały fan Joanny Jędrzejczyk i Mateusza Gamrota. Na co dzień mieszkam w Hiszpanii i tam też trenuje w jednym z klubów bokserskich w Alicante.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.