UFC

Poirier zakończy karierę po UFC 299? Rębecki komentuje! [WIDEO]

Mateusz Rębecki przygotowuje się do kolejnej walki w ATT, gdzie dzieli matę m. in. z Dustinem Poirierem. W najnowszym wywiadzie „Rebeasti” wypowiedział się o zbliżającej się emeryturze „The Diamonda”.

Fighter z Luizjany od wielu lat toczy walki w oktagonie UFC. Choć w ostatnim pojedynku musiał uznać wyższość Justina Gaethje, to wciąż zajmuje topowe miejsce w rankingu wagi lekkiej. Podczas gali w Miami czeka go starcie z młodym wilkiem dywizji, Benoit Saint-Denisem.

Kartę walk UFC 299 możecie obstawić na stronie i w aplikacji bukmachera Fortuna. Nowi użytkownicy na start otrzymają darmowe 30 zł za rejestrację i depozyt, a trzy pierwsze zakłady do 100 zł obstawicie bez ryzyka! To 300 zł, które Fortuna zwróci na konto gracza.

TYPYKURSYZAKŁADY
Dustin Poirier2.72Fortuna
Benoit Saint-Denis1.46Fortuna

Dustin Poirier zakończy karierę po UFC 299?

„The Diamond” przed najbliższą walką skazywany jest na porażkę. Amerykanin mierzy się z 7 lat młodszym Francuzem i coraz częściej przebąkuje się o zbliżającej się wielkimi krokami emeryturze.

Sprawdź!  UFC 285: Bo Nickal zalicza świetny debiut! Poddaje już w 1. rundzie! [VIDEO]

Michał Tuszyński z redakcji Fansportu TV zapytał wprost Rębeckiego, czy może być to ostatnia walka Dustina Poiriera? Mateusz nie zna odpowiedzi na to pytanie, ale przyznał, że taka decyzja jest ciężka dla zawodowych sportowców.

Nie wiem co mu siedzi w głowie. Mam nadzieję, że nie! Dla mnie, jako sportowca, to jest taka ciężka chwila, żeby przejść na emeryturę. Podejrzewam, że on za bardzo nie chce, bo to część intensywnego życia. Później człowiek przechodzi do spokoju, brakuje mu rutyny i będzie tęsknił za tym. Nie oszukujmy się, teraz w Polsce ci, co są na emeryturze kombinują, żeby zawalczyć w freak fightach, bądź innych formułach. Kto wie, może on w jakiejś walce bokserskiej wystąpi?

Zobacz materiały z Misji UFC 299!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.