FAME MMA

Piotr Szeliga potwierdza doniesienia! Walka z Popkiem w innej formule? „Podchodzę do niego jak do freaka…”

Wiele wskazuje na to, że niedawno zdradzony pomysł na walkę Popka może stać się faktem. Głos w tej sprawie zabrał Piotr Szeliga.

„Szeli” już za kilkanaście dni, a dokładniej 3 lutego, po raz kolejny w karierze zmierzy się z zawodowcem. Podczas gali Fame MMA 17, która będzie miała miejsce w krakowskiej Tauron Arenie, freak fighter na zasadach K-1 spotka się z Marcinem „Polish Zombiem” Wrzoskiem.

W swojej ostatniej walce Piotr Szeliga mierzył się z byłym zawodnikiem UFC i KSW, Normanem Parke. To starcie nie tylko odbyło się w rzymskiej klatce, lecz także miało zmienione zasady. Pierwszą rundę fighterzy przewalczyli w boksie, a dwie kolejne miały być w MMA. Miały, bo „Stormin” szybko sprowadził „Szeliego” do parteru, gdzie skończył go w dosiadzie.

Piotr Szeliga potwierdza walkę z Popkiem!

Aktywny w social mediach „Szeli” po raz kolejny zorganizował sesję Q&A dla swoich obserwujących. Wielu fanów dopytywało się o pojedynek z Popkiem, o którym raper niedawno się wypowiedział. W wywiadzie na kanale Między Seriami stwierdził, że ma pomysł na pojedynek na gołe pięści w GROMDZIE z Szeligą.

Sprawdź!  Pasternak komentuje awanturę Szeligi na FAME 15: "Nazywam Piotrka piz*dą. On mówi, że jest Mike Tyson, a ochroniarz go uderzył i nic nie zrobił"

Freak fighter początkowo udawał Greka i odpowiadał pytaniem na pytanie. Widać było jednak po jego reakcji, że coś jest na rzeczy.

Skąd wy to bierzecie, powiedzcie mi? Bo nie wiem, jak się do tego odnieść… A po prostu obiecałem coś i ja dotrzymuję słowa.

W końcu ktoś dopisał Piotrkowi, że sam Popek mówił o tym pomyśle w wywiadzie. Szeliga, który przez przygotowania do FAME 17 nie śledzi wywiadów, przyznał się w końcu, że faktycznie jest coś na rzeczy i dodał, że takie starcie byłoby „rekordem oglądalności„. „Szeli” przyznał, że taka formuła krąży za nim już od jakiegoś czasu zwłaszcza, że jego trenerem jest Mateusz „Don Diego” Kubiszyn.

Inny z fanów zadał też pytanie o ewentualną inną formułę, K-1 lub MMA. W tym wypadku problem jednak jest znaczący – jak wiadomo raper przyjmując bokserską walkę z „Don Kasjo” na Prime MMA otrzymał bana na kolejne pojedynki z FAME. Szeliga przyznał jednak, że przyjmując starcie z Popkiem poszedłby mu na rękę i zgodziłby się zarówno na boks w małych rękawicach, jak i MMA.

Sprawdź!  FAME MMA 19 - Gdzie oglądać? Transmisja na żywo, stream online

– Na pewno dużo zależałoby od tego w jakiej federacji byśmy się bili. Jakbyśmy się bili w FAMie, czy coś, to ja bym poszedł na to. co by Popek chciał. Czy by chciał MMA, czy by chciał K-1, czy boks w małych rękawicach – dla mnie nie ma problemu. Wydaje mi się, że mój poziom parterowy dałby po prostu radę.

Popek też nie jest zawodowcem, więc tutaj inaczej podchodzę. Do Popka raczej podchodzę jak do freaka. A jak GROMDA, to oczywiście: gołe pięści, ring 4 na 4, Mati w narożniku. Wtedy on byłby w moim narożniku!

Kursy bukmacherskie na walkę Marcin Wrzosek vs Piotr Szeliga

Galę FAME 17 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Sprawdź!  Piotr Szeliga marzy o debiucie w KSW! "Moim sportowym marzeniem jest zawalczenie w federacji sportowej, jaką jest KSW"

-> Odbierz bonus na galę FAME 17

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.