GROMDA

Popek o walce z Szeligą na gołe pięści! „Kilka dni temu dyskutowaliśmy na ten temat. Szanuję go i…”

„Popek” w ostatnim wywiadzie zdradził, że ma ciekawy pomysł na pojedynek z freak fighterem walczącym dla federacji FAME.

Raper ma już za sobą wiele starć freakowych. Bił się m.in. w KSW z Pudzianowskim czy Robertem Burneiką, walczył również dla FAME, a aktualnie jest związany z Prime Show MMA i ostatni raz mogliśmy oglądać go w klatce na listopadowej gali.

Podczas Prime 4 zadebiutował w formule bokserskiej. W main evencie zmierzył się z Kasjuszem Życińskim i bardziej doświadczony rywal rozbił „Popka” już w drugiej odsłonie.

„Popek” o walce z Szeligą

Teraz w ostatnim wywiadzie na kanale Między Seriami raper zdradził, że ma ciekawy pomysł na pojedynek. Jest on twarzą organizacji GROMDA i wielu kibiców chciałoby zobaczyć „Popka” walczącego na gołe pięści w jakimś ciekawym superfightcie.

Sam szef federacji Mariusz Grabowski wyjaśniał, że jest szansa na to, że zobaczymy rapera w ringu GROMDY na jednej z kolejnych gal. Teraz sam „Popek” przyznał, że jest otwarty na starcie z Piotrem Szeligą, z którym już nawet rozmawiał w tej sprawie.

Mam taki pomysł, że jeżeli gdzieś tam nie dogadam się z jakąś federacją, to z tego tytułu, że jestem twarzą GROMDY i miałbym zrobić coś dla sportu, dla siebie, to wziąłbym walkę na gołe pięści z Szeligą, bo on jedyny tak mi pasuje.

Nie tyle, że chodzi o samą walkę, ale tak wizualnie, ja go szanuję, to jest dobry dzieciak i z tego tytułu dałbym mu właśnie tę walkę. Nawet z nim dyskutowałem parę dni temu na ten temat. Przegadałem to z nim.

Źródło: YouTube

Sprawdź!  Nowy zawodnik GROMDY! Grzegorz "Małpa" Czerny zawalczy na najbliższej gali GROMDA 7

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.