MMAPRIME SHOW MMA

Piotr Szeliga nie ma żadnych wątpliwości co do „Bombardiera”. Wskazał faworyta w walce ze „Stiflerem”

Piotr Szeliga przeprowadził właśnie Q&A, gdzie odpowiadał na pytania zadawane przez kibiców. Zawodnik FAME MMA, który w ostatnim boju przegrał z Normanem Parke wypowiedział się na temat gali PRIME MMA 2 i starcia „Stiflera” z „Bombardierem”.

„Stifler” udowodnił, że nie boi się żadnych wyzwań i tym razem zdecydował się na starcie z „Bombardierem”. Senegalczyk będzie około 50 kilogramów cięższy od Zduńczyka i jeśli trafi, to może doprowadzić do ciężkiego nokautu. Pojedynek odbędzie się już w najbliższą sobotę, tj. 9 lipca.

Ousman Serigne Dia będzie miał również dużą przewagę jeśli chodzi o zapasy, gdyż nie tylko będzie znacznie silniejszy, ale ma na swoim koncie dwa tytuły mistrza świata w Laamb. W swojej ojczyźnie jest prawdziwą legendą senegalskich zapasów, natomiast w Polsce… zyskał popularność za sprawą walki z Mariuszem Pudzianowskim.

Senegalczyk zmierzył się z „Pudzianem” na gali KSW 64. Miał sprawić niespodziankę i być trudnym wyzwaniem dla Polaka, a został ciężko znokautowany w 18 sekund. Kiedy odzyskał świadomość. był zaskoczony, że to już koniec pojedynku. Poprzednio na kilka godzin prz

Sprawdź!  (VIDEO) Wielka awantura na gali MMA! Ogłosił, że może walczyć z każdym i uderzył przyszłego rywala! Został pobity przez wściekłych kibiców!

„Bombardier” udowodnił już, że z MMA nie ma zupełnie nic wspólnego, jednak pomimo tego, eksperci nie wierzą, aby „Stifler” miał jakiekolwiek szansę. Kurs na zwycięstwo Damiana „Stiflera” Zduńczyka wynosi aż… 2.79! Galę obstawicie tylko u bukmachera Fortuna tutaj, a dla nowych użytkowników przygotowano specjalny bonus, w tym darmowe 20 zł za samą rejestrację.

Piotr Szeliga o walce „Stifler” vs „Bombardier”

Na swoich mediach społecznościowych pojedynek wytypował popularny „Szeli”, który w mocnych słowach wypowiedział się na temat Senegalczyka.

„Kto wygra? Bombardier czy Stifler? No kurwa! Przecież ten Bombardier to pic na wodę, fotomontaż. On nic nie potrafi. Moim zdaniem przed czasem wygra Stifler, a jak nie wygra, to on przegra sam ze sobą, z własną kondycją i wszystkim. Moim zdaniem Stifler to pewniaczek.”

Kursy bukmacherskie na walkę „Stifler” vs „Bombardier”

Sprawdź!  Znana influencerka Lexy Chaplin dołącza do freakowej organizacji Malika Montany

Galę Prime Show MMA obstawisz u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus.

Na karcie walk PRIME MMA 2 m.in. starcie Marcina Wrzoska z „Ochroniarzem z Tindera”, czy walka Norman Parke vs Grzegorz Szulakowski! Emocji nie zabraknie.

smma

Kacper, lat 33. MMA interesowało mnie jeszcze przed tym, jak Mariusz Pudzianowski wchodził do klatki KSW. Pamiętam, jak po tym wydarzeniu wszystko nabrało rozpędu. Zagorzały fan Joanny Jędrzejczyk i Mateusza Gamrota. Na co dzień mieszkam w Hiszpanii i tam też trenuje w jednym z klubów bokserskich w Alicante.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.