FAME MMA

(VIDEO) Jóźwiak twierdzi, że został oszukany! To nagranie wyjaśnia, dlaczego walka została przerwana!

Do sieci trafiło nagranie, na którym możemy zobaczyć ostatnie momenty pojedynku pomiędzy włodarzami, po których sędzia zdecydował się przerwać walkę.

Konfrontacja „Boxdela” z Pawłem Jóźwiakiem w klatce rzymskiej była jednym z najbardziej wyczekiwanych starć gali FAME 17. Niestety kibice, jak i sam włodarz FAME liczyli na całkiem inne rozstrzygnięcie tak dużego konfliktu. Walka została bowiem przerwana po drugiej odsłonie.

Jest nagranie z walki „Boxdel” vs Jóźwiak

Przez dwie rundy lepiej radził sobie „Boxdel”, który mocno rozbijał przeciwnika. Zalany krwią Jóźwiak większość czasu był bezradny, nie słuchał komend arbitra i niewiele brakowało, aby ten przerwał walkę, gdyż prezes FEN mimo ostrzeżeń ciągle łapał siatki niczym Jacek Murański w starciu z Arkadiuszem Tańculą.

Finalnie przetrwał dwie odsłony i gdy miało dojść do kolejnego starcia, sędzia zakończył pojedynek. Mogliśmy zauważyć m.in., że Jóźwiak w ogóle nie reagował na polecenie, by włożyć ochraniacz. Następnie na pytanie Piotra Jarosza przecząco pokiwał głową, co dla arbitra było znakiem, że nie chce kontynuować walki.

Sprawdź!  Mateusz Murański podsumował porażkę z Tańculą: "Wychodząc do walki, wiedziałem że..."

Po wszystkim Jóźwiak w wywiadach zapewniał, że został oszukany. Twierdzi, że był gotowy na trzecią rundę i wściekły oświadczył, że Jarosz nigdy więcej nie będzie sędziował walk organizacji FEN. Głos zabrał również arbiter, który w rozmowie z MMA-Bądź na bieżąco wyjaśnił:

– Było kiwnięcie głową zaprzeczające. Przede wszystkim dla mnie sygnałem do przerwania było to, że nie reagował na komendę, aby włożył ochraniacz do buzi. Jeżeli minął już czas przerwy i ja mówiłem raz: „Włóż ochraniacz, bo się zdyskwalifikuję. Włóż ochraniacz”. Proszę wręcz o to, a tam nie ma reakcji.

Internauci mogą powrócić do walki i prześledzić rozmowę arbitra z zawodnikiem. Jóźwiak wyraźnie nie miał chęci do dalszego starcia, ale kiedy Jarosz przerwał pojedynek, włożył ochraniacz i twierdził, że to nieporozumienie. Długo jednak nie protestował, gdyż po chwili wyczerpany usiadł pod klatką.

Źródło: Twitter

Sprawdź!  Ferrari zmierzy się z Boxdelem? Włodarz FAME odpowiada i przyjmuje wyzwanie Amadeusza!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.