KSW

Pierwsze spotkanie Mameda z Adamkiem! Face-to-face przed walką legend [WIDEO]

KSW oficjalnie organizuje kolejny pojedynek legend polskich sportów walki. Tym razem Mamed Khalidov spróbuje swoich sił w pojedynku bokserskim.

W ostatnich dniach pojawiło się wiele doniesień na temat hitowego starcia. Były mistrz KSW zmierzy się z byłym bokserskim mistrzem świata kategorii junior ciężkiej IBF i IBO oraz kategorii półciężkiej WBC Tomaszem Adamkiem. Walka zakontraktowana została na dystansie 6 rund.

Sarcie będzie main eventem dodatkowej gali XTB KSW: Epic, która odbędzie się 24 lutego. Jest to wyjątkowe wydarzenie i powrót do korzeni, gdyż jak zapowiedział Martin Lewandowski, KSW planuje konfrontację różnych dyscyplin:

– Powołujemy KSW Epic. Galę, która będzie z jednej strony łączyć i pokazywać różne sporty walki, więc taki trochę powrót do korzeni, tego, czym jest MMA, skąd się wywodzimy jako Federacja. Będziemy pokazywać piękno przeróżnych sportów, co oznacza, że będziemy też konfrontować, modyfikować pewne formuły – oświadczył podczas konferencji.

W trakcie dzisiejszego spotkania z mediami KSW potwierdziło głośne starcie, oraz doprowadziło do pierwszego face-to-face pomiędzy zawodnikami. Zarówno Adamek, jak i Mamed, pojawili się ze swoimi mistrzowskimi pasami:

Sprawdź!  Ivan Erslan rozbija Przemysława Mysialę w pierwszej rundzie [WIDEO]

Zobacz wywiady po ogłoszeniu walki:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.