MMA

Piątkowska komentuje porażkę reprezentacji! Padły mocne słowa: „Nie oczekuję od nich niczego”

Ewa Piątkowska skomentowała porażkę biało-czerwonych. Jej wypowiedź może ponownie wywołał ogromną burzę w social mediach.

„Tygrysica” po raz kolejny pojawiła się w studio FANSPORTU TV, gdzie skomentowała głośną porażkę biało-czerwonych. Reprezentacja Polski w ostatnim meczu zmierzyła się z Mołdawią w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy, które zostaną rozegrane w 2024 roku.

Piątkowska komentuje przegraną reprezentacji

Miały być to pewne trzy punkty, jednak spotkanie zakończyło się kompromitacją. Polacy po przerwie stracili dwubramkowe prowadzenie i ostatecznie przegrali wynikiem 2:3. Po porażce media zasypały mocne wypowiedzi skierowane w stronę reprezentacji, która nie powinna przegrywać z takimi rywalami i w takim stylu.

Głos zabrała również Ewa Piątkowska. Kilka miesięcy temu stwierdziła, że reprezentacja Polski to twór, który powinien zostać rozwiązany. Ściągnęła tym na siebie masę zdenerwowanych Internautów, którzy w komentarzach nie byli w stanie powstrzymać się od ostrych słów.

Teraz ponownie zabrała głos i przyznała, że niczego nie oczekuje po biało-czerwonych, gdyż jest świadoma, że reprezentacja może skompromitować się z każdym rywalem:

Sprawdź!  Peszko nie pozostawia wątpliwości! Wyjaśnił, czy zawalczy w klatce!

– Ludzie mówią, żeby iść w cholerę z tą reprezentacją, że im się nawet nie chce no i ludzie są sfrustrowani. Chociaż nie wiem dlaczego, bo ja nie oczekuję niczego od tej reprezentacji. Nie jestem sfrustrowana ich grą, po prostu podchodzę z takim nastawieniem, że z każdym mogą się skompromitować.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.