PRIME SHOW MMA

Piątkowska bardzo ostro o reprezentacji Polski! „Tragiczny twór, który trzeba rozwiązać” [VIDEO]

Zawodniczka freakowej organizacji Prime MMA i była mistrzyni WBC Ewa Piątkowska w ostrych słowach wypowiedziała się na temat reprezentacji Polski w piłce nożnej.

Pięściarka w latach 2013-2021 mierzyła się w bokserskich ringach, skąd odeszła z rekordem 16-1. Jedyną porażkę odniosła z inną obecnie walczącą we freak fightach zawodniczką, Ewą Brodnicką. W tym czasie Piątkowska sięgnęła między innymi po mistrzostwo Europy w wadze półśredniej, czy tytuł mistrzyni świata WBC w kategorii junior średniej.

Zawodniczka pojawiła się w ubiegłym roku na gali Prime MMA, gdzie zapowiedziano jej debiut przeciwko Annie Andrzejewskiej. Ewa rozbiła swoją rywalkę na pełnym dystansie i zwyciężyła jednogłośną decyzją sędziów.

Piątkowska bardzo ostro o reprezentacji!

Była pięściarka, która trenuje pod okiem Mirosława Oknińskiego gościła ostatnio w programie 7 dni sport transmitowanego na kanałach TVP. Piątkowska bardzo ostro wypowiedziała się na temat reprezentacji Polski w piłce nożnej, która w miniony piątek w fatalnym stylu przegrała z Czechami 1:3.

Uważam, że reprezentacja Polski w piłce nożnej to jest jakiś tragiczny twór, który powinien zostać rozwiązany. Występy tej kadry są tragiczne. Tym bardziej, że jest to sport narodowy u nas. Dwa, są pompowane ogromne pieniądze w piłkę nożną. Trzy, praktycznie każdy młody chłopak zaczyna swoją przygodę w sporcie od piłki i cztery: ci piłkarze reprezentacji w swoich klubach grają dobrze. W dobrych, zagranicznych klubach potrafią grać, a jak założą koszulkę z orzełkiem to zapominają. Przede wszystkim tracą wszystkie umiejętności, ambicje, chęci do gry, chodzą po tym boisku jakby tam chodzili za karę.

Ja podziwiam ludzi, którzy jeżdżą za tą kadrą na mecze wyjazdowe. Ci ludzie muszą mieć takie pokłady optymizmu i wiary w człowieka, że im po prostu zazdroszczę.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.