UFC

Pereira pyta o kolejnego rywala! Dostał szybką odpowiedź od Błachowicza: „Jestem tutaj i jestem gotowy”

Jan Błachowicz odpowiedział na ostatni wpis Alexa Pereiry, który przechodzi do kategorii półciężkiej. Polak zgłosił gotowość do walki.

„Poatan” po utracie pasa i porażce z Israelem Adesanyą zapowiedział zmianę dywizji. W ekspresowym tempie zdobył tytuł w wadze średniej, a teraz rusza na podbój kategorii półciężkiej i ma już na celowniku kilku rywali, w tym również Błachowicza.

Błachowicz odpowiada Pereirze

Pereira opublikował na swoich social mediach zdjęcie, na którym znajduje się „Cieszyński Książę”, Magomed Ankalaev oraz obecny mistrz Jamahal Hill. Wielu kibiców od razu odradziło „Poatanowi” walkę z Rosjaninem, który bez wątpienia dominowałby zapasami i parterem.

Fani doradzili, by najpierw zmierzył się z Błachowiczem, a taki pojedynek mógłby wyłonić kolejnego pretendenta do tytułu kategorii półciężkiej, w której sytuacja na szczycie zmienia się bardzo szybko.

Głos zabrał sam „Cieszyński Książę”, który potwierdził, że jest otwarty na pojedynek – Jestem tutaj i jestem gotowy do walki! Zaszalejmy!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.