FENMMA VIP

Paweł Jóźwiak o walce z Najmanem: „Zamierzam tę ikonę wysłać na emeryturę, z której już nie wróci nigdy”

Paweł Jóźwiak zamierza wysłać Marcina Najmana na emeryturę, z której tym razem były zawodnik FAME MMA już nie wróci.

El Testosteron to zawodnik, który już kilkukrotnie kończył sportową karierę i nie raz zapewniał, że nie ma zamiaru więcej wchodzić do klatki. Za każdym razem jednak po kilku miesiącach przerwy Najman powracał i toczył kolejne pojedynku.

Były zawodnik takich organizacji jak FAME MMA czy KSW ostatni raz w klatce zawalczył na swojej własnej gali MMA-VIP. Jego rywalem był Taxi Złotówa, który pokonał bardziej doświadczonego Marcina Najmana przez nokaut techniczny w drugiej rundzie.

Najman przeszedł na emeryturę, jednak pojawiło się wiele ciekawych pomysł na walkę m.in. z Jackiem Murańskim. Taki freak fightach bez wątpienia cieszyłby się ogromnym zainteresowaniem. Murański dostał ofertę, jednak ostatecznie jej nie przyjął.

Kilka tygodni temu El Testosteron wpadł na pomysł, żeby rzucić wyzwanie prezesowi FEN. Zwycięzca ma zgarnąć prawo do zorganizowania pojedynku Najman vs Murański. Przeciwnicy mieli już wstępnie się dogadać, jednak jest pewien problem. Wciąż nie udało się ustalić, w jakiej organizacji ma dojść do pojedynku.

Sprawdź!  (VIDEO) Najman pokazuje ciosy, którymi wykończy Murańskiego! "Odporny? Tego nie ustoi. Każdy cios to ciężki nokaut"

PAWEŁ JÓŹWIAK O WALCE Z MARCINEM NAJMANEM

Paweł Jóźwiak zapewnia jednak, że rozprawi się z El Testosteronem. Prezes organizacji FEN zamierza wysłać go na emeryturę, z której już nigdy nie wróci:

Zamierzam tę ikonę wysłać na emeryturę, z której już nie wróci nigdy – napisał na Twitterze Jóźwiak, nawiązując do słów trenera Ankos MMA Andrzeja Kościelskiego, który nazwał Najmana „ikoną” wśród zawodników.

Marcin jest jak bum , to znaczy jak bumerang – dodał w kolejnym wpisie.

Źródło: Twitter

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.