Clout MMAKSW

Patryk Kaczmarczyk o potencjalnej walce z Denisem Załęckim! „Nie pałam do niego sympatią” [WIDEO]

Patryk Kaczmarczyk gościł w studio FANSPORTU TV, gdzie miał okazję odpowiedzieć na pytania kibiców. Jedno z nich dotyczyło Denisa Załęckiego.

Zawodnik po KSW wbił szpilkę we freak fightera po jego pojedynku z Pawłem Tyburskim. Doszło wówczas do ogromnej kontrowersji, gdyż „Bad Boy” złamał zasady walki, wyprowadzając kopnięcia w boksie, przez co został zdyskwalifikowany.

Wówczas Kaczmarczyk napisał na Twitterze – Załęcki totalnie bez charakteru, bez godności. Najman vol. 2 brawo Paweł. I on dymił do Daniela Omielańczuka.

Teraz podczas wywiadu dla fansportu.pl padło pytanie na czacie, czy byłby chętny na pojedynek z Załęckim. Przyznał, że gdyby nie poszło mu w KSW i musiałby przejść do freaków, to jak najbardziej jest otwarty na walkę z „Bad Boyem”:

– Wiadomo, że Denis to nie jest osoba, do której pałam sympatią, aczkolwiek może nie powinienem pisać takich tekstów. Napisałem, że trochę jak Marcin Najman, bo sytuacja była podobna, bo go kopnął. Ja napisałem, że jak Marcin Najman.

– W walce z Omielańczukiem też psychika nie wytrzymała i musiał uciec, no nie ma innego wytłumaczenia. Jeżeli chodzi o walkę, to jeżeli naprawdę źle mi poszło w KSW i miałbym pójść do freaków, to chętnie bym taką walkę stoczył i nie ma z tym problemu.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.