FAME MMA

Pasternak vs Tyburski na FAME 21! Wampir zapowiada brutalną weryfikację [WIDEO]

Organizacja FAME MMA potwierdziła rewanż, o którym mówiło się od kilku dni. Michał Pasternak zabrał głos po potwierdzeniu walki.

„Wampir” po raz kolejny wejdzie do klatki z Pawłem Tyburskim. Pierwsze starcie odbyło się podczas FAME Friday Arena 1 i dostarczyło kibicom wielu emocji. Po dominującym początku Pasternak musiał mocno zwolnić ze względu na zerwanie bicepsa.

Mimo bardzo poważnej kontuzji i tak zwyciężył jednogłośną decyzją, pokazując, jak dużo dzieli freak fightera od zawodowca. Tyburski jednak jest przekonany, że w rewanżu z łatwością pokona „Wampira” i zapowiedział nawet zwycięstwo przed czasem.

Pasternakowi nie podoba się zachowanie rywala, któremu brakuje pokory po porażce i w rozmowie z FANSPORTU TV zapowiedział, że tym razem go zdemoluje.

– Jestem wku…ny tym gadaniem i chcę mu zrobić krzywdę. Chcę, żeby ta walka wyglądała tak, żeby nie miał możliwości klepania jadaczką. Jak ktoś przychodzi po przegranej walce i mówi, że jesteś ci.ą, no to zobaczymy, kto będzie.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.