FAME MMA

Znamy kartę walk FAME 21. Don Kasjo wraca do klatki! Pasternak stoczy rewanż

Największa freakowa federacja w Polsce ogłosiła właśnie datę kolejnej gali. Wiemy, kto wejdzie do klatki podczas nadchodzącego wydarzenia.

O main evencie FAME 21 mówiło się od dłuższego czasu. Tomasz Adamek stoczy kolejny pojedynek i tym razem zmierzy się z Patrykiem Bandurskim. Co ciekawe, freak fighter twierdzi, że starcie miało odbyć się w małych rękawicach, ale „Góral” zmienił zdanie. Ten w odpowiedzi stwierdził, iż to nie prawda. Podkreślił też, że nie zamierza walczyć w piąstkówkach, gdyż nie chce zrobić komuś krzywdy.

Karta walka FAME 21

Nie zabraknie także wielu niespodzianek. Podczas gali, która odbędzie się 18 maja w Gliwicach, mamy zobaczyć aż 11 debiutantów! W klatce FAME swoich sił spróbują naprawdę ciekawe postacie, które mogą mocno zaskoczyć zarówno na konferencjach, jak i w klatce.

Na ten moment organizacja potwierdziła tylko część pojedynków. Kolejne zestawienia poznamy już niedługo:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.