GROMDA

Były rywal Joshuy, Fury’ego i Duboisa zawalczy na GROMDA! Dorian Darch dołączył do organizacji

GROMDA zakontraktowała kolejne głośne nazwisko. Były rywal Anthony’ego Joshuy, Hughiego Fury’ego, Eddiego Chambersa czy Daniela Duboisa wchodzi do gry!

Gala GROMDA 15 odbędzie się już 1 grudnia, a w walce wieczoru dojdzie do starcia o pas mistrzowski. „Don Diego” przystąpi do pierwszej obrony tytułu, po który sięgnął wcześniej w tym roku. Jego oponentem będzie Łukasz „Goat” Parobiec.

Na gali nie zabraknie też wielu debiutantów. Wiadomo już, że zadebiutuje „Popek”. Ze znanych twarzy pojawi się też „Balboa”, który będzie chciał udowodnić, kto jest królem nokautów. GROMDA ściągnęła też do swojego ringu postać znaną ze światowych aren.

DORIAN zawalczy na GROMDA 15

W organizacji zadebiutuje Dorian Darch. Walijczyk walczył z takimi gwiazdami szermierki na pięści, jak Anthony Joshua, Eddie Chambers, czy Daniel Dubois. Pięściarz uzbierał w 25. zawodowych walkach rekord 12-12-1.

– Specjalista od kruszenia kości i wyciskania czarnych owoców. DORIAN wchodzi do gry! Boksował z najlepszymi – Joshua, Chambers, Dubois czy Fury. Brutalnie nokautował w ulicznych walkach KOTS. Udanie zadebiutował w walkach na gołe pięści na brytyjskim BKB. Inżynier budownictwa lądowego i niesamowicie doświadczony pięściarz gotowy na turniej GROMDA – zapowiada występ nowego zawodnika GROMDA.

Sprawdź!  GROMDA 7 - lista zawodników. Kto zawalczy na gołe pięści? Zawodnicy GROMDA 7, karta walk

Transmisja z GROMDA 15 odbędzie się wyłącznie w streamie PPV. Limitowana pula biletów dostępna jest w serwisie ebilet.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.