UFC

Face to face Gaethje i Hollowaya przed UFC 300. Zawalczą o pas BMF! [WIDEO]

Justin Gaethje i Max Holloway już w ten weekend zmierzą się w oktagonie o pas BMF. Wczoraj panowie spotkali się podczas konferencji prasowej przed UFC 300.

„The Highlight” sięgnął po ten bezpański tytuł BMF w lipcu ubiegłego roku, nokautując w 60. sekundzie drugiej rundy Dustina Poiriera. Podczas UFC 300: Pereira vs. Hill Gaethje jako pierwszy w historii przystąpi do obrony tego pasa. Jego rywalem będzie ponownie szukający szczęścia w dywizji lekkiej Max Holloway.


Wszystkie walki UFC 300 możecie obstawić na stronie i w aplikacji bukmachera Fortuna. Nowi użytkownicy za rejestrację i depozyt otrzymają darmowe 30 zł, a trzy pierwsze zakłady do 100 zł obstawicie bez ryzyka! To 300 zł, które Fortuna zwróci na konto gracza.

Odbierz bonusy i obstaw galę UFC 300

TYPKURSYBUKMACHER
Justin Gaethje wygra walkę2.39Fortuna
Max Holloway wygra walkę1.58Fortuna

UFC 300: Holloway i Gaethje twarzą w twarz

Justin Gaethje i Max Holloway stanęli wczoraj do pierwszego, oficjalnego face to face’a. Zwycięzcy tego starcia, zgodnie z prośbą „Blesseda”, wręczy legendarny Mark Coleman. Panowie słyną z kapitalnych występów w klatce, a na UFC 300 będzie o co walczyć. Nagrodzeni bonusem otrzymają bowiem nie 50, a trzysta tysięcy dolarów!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.