KSW

Parnasse ma się czego obawiać? Zaskakujący typ Gamrota na walkę wieczoru XTB KSW 85!

W najbliższy weekend na XTB KSW 85 dojdzie do unifikacji pasów wag piórkowej. W walce wieczoru dużym faworytem jest Salahdine Parnasse, ale jego niedoszły rywal Mateusz Gamrot uważa, że starcie zakończy się zupełnie inaczej.

-> Odbierz bonusy i obstaw KSW 85 bez ryzyka

Czołowy polski lekki nigdy nie zmierzył się z Parnassem, który zajął jego miejsce na tronie wagi piórkowej. Co więcej Salahdine jest pierwszym po „Gamerze” zawodnikiem z tytułami dwóch kategorii. Zdaniem obecnego fightera UFC Francuz nie będzie miał jednak szans w starciu z Robertem Ruchałą.

Niepokonany zawodnik udał się w trakcie przygotowań do Czerwonego Smoka Poznań, gdzie miał przyjemność trenować właśnie z Mateuszem Gamrotem. Tymczasowy mistrz wagi piórkowej przyznał, że wiedza ta na pewno mu się przyda, a sam „Gamer” świetnie go nastrajał przed KSW 85.

Były podwójny mistrz KSW urządził wczoraj sesję Q&A na Instagramie. Jeden z fanów zapytał się, jak przewiduje pojedynek Ruchała vs Parnasse? Gamrot udzielił dość zaskakującej odpowiedzi:

Sprawdź!  Aktualizacja rankingu polskich zawodników MMA – awans na podium Rębeckiego i Joniaka, spadek Bryczka i debiut Oleksiejczuka

– Robercik przed czasem – napisał polski lekki z UFC.

Typ „Gamera” jest o tyle zaskakujący, że Ruchała nie przyzwyczaił nas do kończenia walk przed czasem. Pierwsze KO/TKO zaliczył przed kilkoma miesiącami sięgając po tymczasowy pas, a w poprzednich 8. pojedynkach głównie zwyciężał przez decyzje. Dodatkowo Salahdine Parnasse tylko raz w całej karierze przegrał i to przez dość przypadkowe KO. Ci, którzy skuszą się obstawić wynik za sugestią Mateusza Gamrota mogą zgarnąć spory przypływ gotówki!

KSW 85: Parnasse vs Ruchała – Kursy bukmacherskie

Zarówno ten, jak i inne pojedynki XTB KSW 85 obstawicie u bukmachera eFortuna.pl. Na nowych użytkowników cały czas czeka kapitalna oferta powitalna: darmowe 20 zł za rejestrację, 10 zł extra do depozytu i trzy zakłady bez ryzyka do 100, 200 oraz 300 zł. W przypadku nietrafionego typu, Fortuna zwraca stawkę na konto!

Eksperci zdecydowanie nie spodziewają się wygranej Roberta Ruchały przed czasem. Kurs na to zdarzenie wynosi aż 5.00, ale być może Mateusz Gamrot pomógł Polakowi przyszykować coś specjalnego na Francuza?

Sprawdź!  Znamy kolejnego pretendenta do pasa KSW! Martin Lewandowski potwierdza

-> Obstaw KSW 85 z Fortuną!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.