Clout MMA

Clout MMA próbowało zakontraktować Pudzianowskiego! Najman ujawnia: „Włodarze negocjowali z nim, ale…”

Mariusz Pudzianowski zawalczyć we freak fightach? Marcin Najman zdradził, że nowa federacja prowadziła rozmowy z legendą polskiego MMA.

W ostatnim czasie głośno zrobiło się na temat potencjalnego rewanżu „El Testosterona” z byłym strongmanem. Najman po porażce Pudzianowskiego z Arturem Szpilką nawoływał do drugiego pojedynku i zapewniał, że tym razem będzie wyglądał on całkowicie inaczej.

Ostatecznie jednak temat ucichł, jednak nie wykluczone, że w przyszłości federacje freakowe będą chciały zorganizować taki pojedynek. W ostatnim wywiadzie dla fansportu.pl „El Testosteron”, który mówił o swoich kolejnych przeciwnikach, zdradził również, że włodarze Clout MMA prowadzili rozmowy z Pudzianowskim:

– Z Andrzejem mam coś do wyjaśnienia i trzeba będzie to wyjaśnić. Ja nie idę najprostszą drogą. Co mi da zwycięstwo z Bombą, gdzie 2/3 swoich walk przespał. Pójdzie kolejny raz spać. Zwycięstwo z fonfajansem to jednak już coś jest. Dawaj mi wszystkich po kolei. Z Pudzianowskim negocjowali włodarze, no ale skończyło się na fonfajansie.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.