FAME MMAPRIME SHOW MMA

Parke jednak nie kończy z freakami? Pyta kibiców o kolejną walkę i atakuje Szeligę: „Duża dz**ka dostaje lanie”

Norman Parke niedawno ogłosił, że kończy z freak fightami. Wygląda jednak na to, że chce ponownie stoczyć pojedynek w małej klatce.

W ostatnim czasie było bardzo głośno o zamieszaniu, jakie wywołał Irlandczyk. Mimo aktualnego kontraktu z FAME podpisał umowę z Prime Show MMA na kilka kolejnych pojedynków. W odpowiedzi pierwsza z federacji zwolniła „Stormina”.

Co więcej, także menedżer zakończył współpracę z Parke. Na social mediach zawodnika pojawił się nawet wpis, w którym oświadczył, że kończy z freak fightami i skupia się ponownie na karierze zawodowej:

– Doszło do tego, że dzisiaj zdecydowałem się opuścić wszystkie freakowe organizacje z Polski! Kończę z tymi organizacjami i koncentruje się dalej na mojej profesjonalnej karierze. Zrozumcie tę decyzję. To już koniec!

Norman Parke jednak nie kończy z freak fightami?

Ciężko jednak wierzyć w słowa „Stormina”, gdyż na jego Instagramie wielokrotnie pojawiały się podobne wpisy, w których twierdził, że nie walczy na konkretnej gali lub kończy swoją przygodę z daną federacją. Zapewne tak będzie i tym razem.

Potwierdzają to m.in. jego ostatnie wpisy. Opublikował m.in. nagranie z walki z Piotrem Szeligą i wbił szpilkę w byłego rywala. Zapytał również kibiców, czy chcieliby ponownie zobaczyć go w małej klatce.

Sprawdź!  Norman Parke chętny na powrót do KSW? Jasna deklaracja zawodnika FAME MMA!

– Duża dziwka dostaje lanie🤣🤣🤣 Chcielibyście zobaczyć mnie w małej klatce po raz kolejny?😈⏱

Źródło: Instagram

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.