PRIME SHOW MMA

Parke czuje się oszukany przez Prime MMA! Chodzi o wypłatę za pierwszą walkę! „To było kłamstwo i obniżyli mi pensję o 70%!”

Już dzisiaj odbędzie się Prime Show MMA 4, podczas której zawalczyć miał Norman Parke. Irlandczyk jednak wycofał się kilka dni przed galą.

Rywalem „Stormina” miał być Adam Okniński, jednak były zawodnik KSW kilka dni temu zaczął stawiać warunki, o których nie miał pojęcia przeciwnik, szef federacji, ani nawet menedżer. Parke twierdził, że umawiał się na to, że Okniński będzie ważył maksymalnie 100 kilogramów, ale nie w dniu ważenia, a w dniu walki.

Finalnie zawodnik i federacja oraz jego rywal nie doszli do porozumienia, a Irlandczyka zastąpił były mistrz KSW Artur Sowiński, który ogłosił wczoraj, że odchodzi z największej polskiej organizacji MMA, aby toczyć pojedynki freak fightowe.

Norman Parke w konflikcie z kolejną federacją

Federacja wydała oficjalne oświadczenie, w którym przekazała, że z czasem Parke zaczął stawiać kolejne warunki, mimo podpisanego kontraktu na walkę. Za niewywiązanie się z umowy zostanie pociągnięty do odpowiedzialności finansowej:

Niestety próby porozumienia się z zawodnikiem nie doszły do skutku, albowiem Norman, wraz z upływem czasu, mnożył swoje żądania, czyniąc osiągnięcie konsensusu niemożliwym. Norman Parke odmówił wywiązania się z zawartej umowy, za co zostanie pociągnięty do odpowiedzialności finansowej zgodnie z zapisami kontraktowymi.

Głos zabrał również sam Norman, który zamieścił na swoich social mediach odpowiedź. Zapewne została ona przetłumaczona z języka angielskiego, jednak wynika z niej, że przede wszystkim federacja miała obniżyć obiecaną gażę za pierwszą walkę i wypłacić jedynie niewielką część kwoty za starcie z Grzegorzem Szulakowskim.

Sprawdź!  Paweł Tyburski uważa, że Norman Parke się go boi! "To nie byłoby "easy money". Mógłbym z nim wygrać!"

– Po mojej pierwszej walce w Prime wypłata wynosiła 95 000 $, walczyłem z przeciwnikiem i miesiąc po walce nadal nie otrzymałem zapłaty. Powiedzieli, że obniżyli mi pensję o 35 procent, ale to było kłamstwo i faktycznie obniżyli moją pensję o 70%…

Parke wraz z nowym menedżerem miał dogadać się z federacją, jednak ta kolejny raz rzekomo nie wypłaciła mu pieniędzy. Irlandczyk uważa również, że i tym razem mógłby nie dostać wypłaty za walkę.

Cały wpis znajdziesz poniżej:

Źródło: Instagram

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.