KSW

Overeem zawalczy w KSW na Narodowym? Wrzosek komentuje: „Jeśli taka gala się wydarzy, to ja jestem przekonany, że tam zawalczy. To jego ostatnia możliwość na…”

Arkadiusz Wrzosek po raz kolejny został zapytany o potencjalny angaż Alistaira Overeema w federacji KSW, o którym mówi się od dłuższego czasu.

Nie jest tajemnicą, że największa polska organizacja MMA prowadzi rozmowy z legendą sportów walki. Jak wiemy, Overeem chciałby pożegnać się z kibicami ostatnim głośnym pojedynkiem, a taki jest w stanie zorganizować właśnie KSW.

Wrzosek o pożegnalnej walce Overeema

Od kilku miesięcy mówi się o debiucie fightera w polskiej federacji i według doniesień Martina Lewandowskiego czy Arkadiusza Wrzoska, zarówno Overeem, jaki i KSW jest zainteresowane taką współpracą. Również kibice liczą na to, że uda się ostatecznie dojść do porozumienia, a legenda zawalczy przed polską publicznością.

Przed zbliżającą się galą KSW 79 Wrzosek ponowie rozmawiał z dziennikarzami i został zapytany o walkę Overeema na Stadionie Narodowym. W ostatnim czasie coraz częściej mówi się bowiem o tym, że federacja chce powrócić do Warszawy i zorganizować Koloseum II.

Przy okazji pierwszej gali na Narodowym odbyło się aż 5 pojedynków o mistrzowskie pasy, a w main evencie Mamed Khalidov zmierzył się z Borysem Mańkowskim. Również i tym razem karta walka musiałaby być naprawdę mocna, a Wrzosek nie ma wątpliwości, że jeśli taka gala się odbędzie, to zobaczymy na niej Overeema:

Sprawdź!  Soldić wyjaśnia dlaczego wybrał ONE FC: "Wiecie, co działo się z gwiazdami UFC, gdy przechodzili do ONE?"

– Coraz więcej się o tym słyszy, to można chyb mówić otwarcie, jeśli gala się wydarzy, to ja jestem prawie przekonany, że Alistair tam zawalczy. To nie jest łatwe takiego zawodnika zakontraktować. To nie będzie tak, że organizacja mu zaproponuje byle co i zawalczy.

– Myślę, że się finalnie dogadają, bo są chęci z dwóch stron. Alistair jest bardzo zafascynowany tym, co ma się wydarzyć, jeśli to się wydarzy na Narodowym. Bardzo chciałby na takiej gali zawalczyć. Tym bardziej że to jest jakaś ostatnia możliwość na wielką walkę w MMA na zakończenie kariery.

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.