Boks

Ostre słowa Johna Fury’ego do Dilliana Whyte’a! „Trzeba cię wsadzić do psychiatryka!”

John Fury, a więc ojciec mistrza wagi ciężkiej WBC, Tysona Fury’ego posłał wiadomość dla Dilliana Whyte’a! Anglik wciąż nie podpisał kontraktu na walkę z „Królem Cyganów”!

Choć już od jakiegoś czasu wiadomo, że Tyson Fury spotka się w pojedynku o pas z Dillianem Whyte’em, wciąż brak podpisu pod kontraktem pretendenta. Walka o tytuł mistrzowski wagi ciężkiej organizacji WBC zaplanowana jest na 23 kwietnia na stadionie Wembley w Londynie.

Przetarg na organizację tej wielkiej walki wygrał współpromotor Tysona Fury’ego, Frank Warren z ofertą opiewającą na 41 milionów dolarów. Od czasu ogłoszenia wyniku licytacji Dillian Whyte wciąż milczy. Inny ze współpromotorów „The Gypsy Kinga”, Bob Arum twierdzi, że pretendent domaga się większej sumy za promocję starcia.

Wczorajszego poranka Tyson Fury zasugerował także, że Whyte prosi o wyższą kwotę za pojawienie się na konferencji prasowej. Niedługo później na Instagramie odpalił się ojciec mistrza WBC, John Fury.

Dillian Whyte, mówiłeś, że chcesz walki o pas. Czekałeś 3 lata głowiąc się co zrobić, by dostać tę walkę. A teraz, jak masz ją na stole wydaje się, że jej nie chcesz, gościu. Słuchaj, nie wiem jakie gierki prowadzisz, chłopaku, ale na nas to nie działa.

Kończy ci się czas i wcale nie wyjdziesz z twarzą z tej sytuacji. Wyjdziesz na głupka. Podpisz kontrakt, wyjdź do walki, zbierz lanie i kontynuuj pracę. Zawsze masz nagrodę pocieszenia wynoszącą 8 milionów. Ale nie wiem o co ci chodzi, gościu.

– Jeśli odmawiasz 8 milionów dolarów to trzeba cię wsadzić do psychiatryka. Podpisz kontrakt, pogódź się z tym i bądź facetem. Przynajmniej na tyle, na ile ci się wydaje, że jesteś facetem. Niech cię Bóg błogosławi i do zobaczenia na konferencji prasowej… jeśli jesteś mężczyzną.

Cięty język jest znaną cechą rodziny Furych. Sam „The Gypsy King” niedawno w ostrych słowach wypowiedział się o czołówce dywizji ciężkiej, Oleksandrze Usyku i Anthonym Joshule. Zakładając wygraną Tysona Fury’ego, jeden z tej dwójki będzie kolejnym rywalem w starciu unifikującym pasy organizacji WBC, WBO, WBA i IBF.

Sprawdź!  Usyk czy Ngannou? Wiemy, kiedy Tyson Fury stoczy kolejną walkę!

Źródło: TalkSport

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.