Clout MMA

Omielańczuk skrytykował Najmana i Murańskiego! Reaguje na ich skandaliczne zachowanie

Daniel Omielańczuk na kilka dni przed galą Clout MMA 4 w mocnych słowach wypowiedział się o największym konflikcie tej gali. Weteranowi światowych klatek nie podoba się zachowanie Marcina Najmana i Jacka Murańskiego.

Omielańczuk w przyszłym tygodniu powróci do klatki, gdzie czeka go bokserski pojedynek z Kamilem Mindą. Były fighter UFC, czy KSW ponownie wystąpi w tej formule po tym, jak zmierzył się z Denisem Załęckim. Choć Daniel i „Bad Boy” mieli poważny konflikt, na konferencjach nie dochodziło do żadnego obrzucania się błotem.

Inaczej jest jednak w przypadku bodaj największego sporu w historii freak fightów. Na Clout MMA 4 ma w końcu dojść do starcia Najman vs Murański. Panowie pałają do siebie olbrzymią niechęcią i rzucają w swoim kierunku najgorsze z możliwych określeń. Mimo usilnych próśb i potępiania sprawy przez wiele osób, wciąż poruszane są też wątki kryminogenne.

Wszystkie walki Clout MMA 4 obstawicie wyłącznie na stronie i w aplikacji bukmachera Fortuna. Nowi użytkownicy na start otrzymają darmowe 30 zł, a trzy pierwsze zakłady do 100 zł obstawicie bez ryzyka! To 300 zł, które Fortuna zwróci na konto gracza.

Sprawdź!  Denis Labryga uderza w Natana Marconia! Mocne słowa zawodnika Clout MMA
TYPYKURSYZAKŁADY
Marcin Najman – Jacek Murański1.98 – 1.65Fortuna
Daniel Omielańczuk – Kamil Minda1.35 – 2.70Fortuna

Omielańczuk krytycznie o zachowaniu Najmana i „Murana”

W wieloletnim konflikcie Marcina Najmana i Jacka Murańskiego padło już wiele obraźliwych słów. Samozwańczy „Cesarz Freak Fightów” często żartował z „Murana”, ale w ostatnim czasie więcej płynie od niego wypowiedzi, w których padają mocne określenia. Z drugiej strony zresztą również.

Daniel Omielańczuk w rozmowie z MMA.pl w stanowczych słowach skrytykował oby freak fighterów. Weteran światowych klatek podkreślił, że odbiorcami konferencji są też dzieci, o czym zresztą sam miał nieprzyjemność przekonać się na macie w WCA:

Powiem ci tak. Na początku bardzo mnie bawiły wejścia Marcina i „Murana”, te przemowy i wszystko. Było mega śmieszne. Ale później stare chłopy, jak wyzywają się i używają słów, które są niepotrzebne to byłem nawet nielekko zażenowany. To oglądają dzieciaki, a potem uczą się takich niepotrzebnych gadek. Wyzywają się od konfidentów, 60-tek. Za chwilę straszą się sądami, wypomina rzeczy, których nie powinno się mówić publicznie, a do tego w taki sposób.

Nawet przed treningiem z chłopakami rozmawialiśmy, że prowadził trening dla dzieci, a tam 10 latki wyzywają się od konfidentów i 60-tek. Skąd się to bierze? A potem te dzieciaki mają dość z hejtem, próby samob…cze… Ja nie popieram takiego zachowania. Uważam, że starsi faceci powinni umieć merytorycznie lepiej to rozegrać i można byłoby zrobić fajne, a nie wyzywać i przekrzykiwać.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.