Clout MMA

Najman zdemolowany! Murański nokautuje w 50 sekund! [WIDEO]

Za nami freak fight, który dla wielu był ostateczną walką tego świata. Na gali Clout MMA 4 w końcu doszło do starcia Najman vs Murański!

Marcina Najmana nikomu nie trzeba przedstawiać. Podobnie zresztą jak jego rywala, Jacka Murańskiego. Obaj panowie generują mieszany odbiór i mają zarówno swoich popleczników, jak i przeciwników. Nikt jednak nie rozgrzewa ich do czerwoności tak, jak oni sami siebie nawzajem.

Ich starcie odbywało się w brutalnej formule Dirty street boxing. Najman i Murański walczyli w małych rękawicach do MMA, a oprócz tradycyjnych uderzeń dozwolone były też ciosy łokciami i z główki. W razie potrzeby, ostatnia, 4. runda, zakontraktowana została bez limitu czasowego i z dozwolonymi stompami, soccer kickami i dobijaniem w parterze.

Clout MMA 4: Najman vs Murański – Relacja

RUNDA 1

Od razu panowie zasypali się cepami! Najman spuszcza mocne sierpy na szczękę Murańskiego. Pan Jacek cały czas odpowiadał, posłał mocny cios po którym Najman padł na deski i nie wstał!

Wynik walki: Jacek Murański wygrał przez TKO w 1. rundzie! (Wideo poniżej)

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.