UFC

Dana White z przekazem do krytyków walki wieczoru UFC 265: „Zamknijcie k***rwa mordy.”

Dana White znany jest z ciętego języka, zwłaszcza jeśli ma bronić swoich decyzji. W rozmowie z MMA Junkie powiedział kilka słów do krytyków walki wieczoru UFC 265.

Gdy Ciryl Gane przygotowywał się do walki z Alexandrem Vilkovem padła informacja o niepowodzeniu w negocjacjach w sprawie walki Francis Ngannou vs. Derrick Lewis. Zamiast zaczekać na dostępność mistrza UFC wagi ciężkiej, największa federacja MMA poszła w zupełnie innym kierunku. Ogłoszono starcie o pas tymczasowy królewskiej kategorii wagowej: Derrick Lewis vs. Ciryl Gane.

Walka zapowiada się na bardzo ciekawą, obaj zawodnicy mają dynamit w rękach i mogą zaskoczyć w każdej sekundzie. A jednak to schodzi na dalszy plan. Większość poddaje pod wątpliwość sens pasa tymczasowego, gdy Francis Ngannou sam został mistrzem zaledwie 4 miesiące temu.

– Mamy walki w każdą sobotę. Chcesz walczyć? Znajdzie się dla ciebie miejsce. Jak nie chcesz, to spoko, nie ma problemu. Zrobiliśmy zestawienie, w którym wystąpi człowiek, który pokonał już Francisa Ngannou i świeżą krew w postaci Ciryla Gane.

Dana White odparł też twierdzenie, że tytuł tymczasowy odbiera prestiżu głównemu pasowi. Szef UFC uważa, że jest zupełnie inaczej.

Sprawdź!  Paulo Costa odpowiada Błachowiczowi! "To Jan kłamie. UFC zasugerowało..."

Nie nie, jeśli już, to dzięki temu walka unifikacyjna dostaje dodatkowy smaczek. Wówczas będzie to starcie mistrz vs. mistrz. Jak wygra Lewis, Ngannou musi zmierzyć się z gościem, który już raz go pokonał. A jak wygra Ciryl Gane, cóż, z nim jeszcze się nie mierzył. A po pokonaniu Derricka wciąż będzie niepokonany. Przyznasz, że to całkiem ekscytujące. Więc dlaczego wszyscy nie mogą się po prostu zamknąć, k***rwa mord? Dajcie mi robić to, co robię przez ostatnie 20 lat.

Źródło: MMA Junkie

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.