UFC

Oleksiejczuk chce walki z niepokonanym Rosjaninem. Ponowił wyzwanie Magomedova!

Michał Oleksiejczuk po raz kolejny zabrał głos na temat walki z Sharą „Bulletem” Magomedovem.

Popularny „Husarz” przed kilkoma tygodniami wystąpił na gali UFC 302, gdzie szybko naruszył Kevina Hollanda zamiast wygranej przez nokaut chwilę później ze zwycięstwa cieszył się Amerykanin. Złapał on Polaka w balachę, a sędzia zakończył pojedynek przez poddanie techniczne dopatrując się złamania ręki Michała.

Oleksiejczuk zapowiedział w ostatnich dniach, iż ma zamiar udać się na obóz do USA. Polski średni bardzo chciałby wrócić jak najprędzej do klatki i ma już na oku potencjalnego rywala.

Oleksiejczuk ponownie zaczepił jednookiego Magomedova

Shara Magomedov wystąpił w sobotę na gali UFC w Rijadzie, gdzie zmierzył się z Antonio Trocolim. Dagestańczyk zdemolował rywala i znokautował go w 3. rundzie. To już drugie jego zwycięstwo w oktagonie największej organizacji MMA na świecie.

Jak po pierwszej wygranej, tak i tym razem, pojedynek „Bulleta” oglądał Michał Oleksiejczuk. Polak na portalu X ponownie zaczepił Dagestańczyka:

– Mogę zawalczyć z Jednookim Piratem, to by było dobre jak myślicie?

Obaj zawodnicy nie słyną z gry parterowej, co oznaczałoby stójkowe show. Problemem są jednak problemy zdrowotne Magomedova. Przez to, iż niedowidzi na jedno oko nie zostanie on dopuszczony do walki w USA. Informacje te potwierdził na konferencji prasowej Dana White. Oleksiejczuk musiałby zatem nastawić się i czekać na galę w Arabii Saudyjskiej lub Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.