FAME MMA

Okniński z wiadomością do Tyburskiego! „Doktor Pasternak zrobi operację plastyczną glonojada”

Mirosław Okniński odpalił się przed galą FAME Friday Arena 1 i opublikował nagranie skierowane do rywali jego podopiecznych.

Już dzisiaj w klatce zobaczymy dwóch reprezentantów Akademii Sportów Walki Wilanów. Do akcji powraca były reprezentant Polski Piotr Świerczewski, który zmierzy się z „Daro Lwem”. Następnie odbędzie się walka Michała Pasternaka z Pawłem Tyburskim.

-> Oglądaj FAME Friday Arena 1 na żywo!

Okniński postanowił zwrócić się zarówno do „Daro Lwa”, jak i Tyburskiego. W nagraniu, które znalazło się na Facebooku, oświadczył:

– Witam wszystkich, jutro piątek, FAME MMA! Przychodzimy po lwa… Wiadomo, że to nie lew, będzie leżał, będzie bity, będzie płakał. No i ten glonojad z wielkimi ustami! Jutro doktor „Wampir” Pasternak i jako człowiek, który kieruje całym procesem, rozwalamy, robimy operację plastyczną!

Wcześniej zamieścił również taki wpis – Człowiek z dużymi ustami jutro przejdzie operację plastyczną. Operował będzie doktor „Wampir” Michał Pasternak.

Gdzie oglądać FAME Friday Arena 1?

Piątkowe wydarzenie FAME cieszy się ogromnym zainteresowanie, a bilety zostały wyprzedane już dwa tygodnie przed galą. FAME Friday Arena 1 można więc obejrzeć wyłącznie po nabyciu subskrypcji PPV, którą wykupisz, wybierając jedną z dwóch opcji – TUTAJ

Sprawdź!  Alan obawia się starcia z Pasternakiem? "Wampir" komentuje: "On chce walki tylko w Internecie. To jest…"

Dostępne są warianty Premium oraz Basic. Różnią się one ceną, ale też innymi dodatkami jak jakością transmisji oraz czasem dostępu:

  • Basic – podstawowe PPV na Fame Friday Arena. Jego koszt to 34,99 zł, a dzięki niemu uzyskasz transmisję z całego wydarzenia w wysokiej jakości. Event można później powtórzyć dzięki 48-godzinnego zapisowi VOD.
  • PREMIUM – najpełniejszy wariant PPV. Cena to 39,99 zł, a transmisja na żywo Fame Friday Arena odbędzie się w jakości Full HD. Co więcej, zapis nagrania z wydarzenia dostępny będzie aż przez 7 dni po zakończeniu gali!

-> Wykup dostęp PPV i oglądaj FAME Friday Arena 1

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.