FAME MMA

Okniński z wiadomością do Tyburskiego! „Doktor Pasternak zrobi operację plastyczną glonojada”

Mirosław Okniński odpalił się przed galą FAME Friday Arena 1 i opublikował nagranie skierowane do rywali jego podopiecznych.

Już dzisiaj w klatce zobaczymy dwóch reprezentantów Akademii Sportów Walki Wilanów. Do akcji powraca były reprezentant Polski Piotr Świerczewski, który zmierzy się z „Daro Lwem”. Następnie odbędzie się walka Michała Pasternaka z Pawłem Tyburskim.

-> Oglądaj FAME Friday Arena 1 na żywo!

Okniński postanowił zwrócić się zarówno do „Daro Lwa”, jak i Tyburskiego. W nagraniu, które znalazło się na Facebooku, oświadczył:

– Witam wszystkich, jutro piątek, FAME MMA! Przychodzimy po lwa… Wiadomo, że to nie lew, będzie leżał, będzie bity, będzie płakał. No i ten glonojad z wielkimi ustami! Jutro doktor „Wampir” Pasternak i jako człowiek, który kieruje całym procesem, rozwalamy, robimy operację plastyczną!

Wcześniej zamieścił również taki wpis – Człowiek z dużymi ustami jutro przejdzie operację plastyczną. Operował będzie doktor „Wampir” Michał Pasternak.

Gdzie oglądać FAME Friday Arena 1?

Piątkowe wydarzenie FAME cieszy się ogromnym zainteresowanie, a bilety zostały wyprzedane już dwa tygodnie przed galą. FAME Friday Arena 1 można więc obejrzeć wyłącznie po nabyciu subskrypcji PPV, którą wykupisz, wybierając jedną z dwóch opcji – TUTAJ

Sprawdź!  (VIDEO) Tańcula szczerze o dopingu: "Naturalnie jest dwa razy ciężej. Tym bardziej doceniam naturali jak Gamrot, Ruchała czy Salim"

Dostępne są warianty Premium oraz Basic. Różnią się one ceną, ale też innymi dodatkami jak jakością transmisji oraz czasem dostępu:

  • Basic – podstawowe PPV na Fame Friday Arena. Jego koszt to 34,99 zł, a dzięki niemu uzyskasz transmisję z całego wydarzenia w wysokiej jakości. Event można później powtórzyć dzięki 48-godzinnego zapisowi VOD.
  • PREMIUM – najpełniejszy wariant PPV. Cena to 39,99 zł, a transmisja na żywo Fame Friday Arena odbędzie się w jakości Full HD. Co więcej, zapis nagrania z wydarzenia dostępny będzie aż przez 7 dni po zakończeniu gali!

-> Wykup dostęp PPV i oglądaj FAME Friday Arena 1

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.