UFC

Okniński szczerze o rewanżu Błachowicz vs. Pereira: „To jeden z niewielu, który…” [VIDEO]

Mirosław Okniński pozytywnie widzi szanse Jana Błachowicza w ewentualnym rewanżu z Alexem Pereirą.

Jan Błachowicz zmierzył się z „Poatanem” w ubiegłym roku w pojedynku o miano pretendenta do wakującego pasa. Polak przegrał, a Brazylijczyk później sięgnął po bezpański tytuł.

„Cieszyński Książę” już chwilę po porażce głośno wyrażał swoje niezadowolenie z powodu werdyktu. Przed kilkoma dniami Alex Pereira już po raz drugi zdołał go obronić w starciu z Jirim Prochazką i ponownie uruchomił się Jan Błachowicz. Polak stwierdził, uderzając w tony poruszane przez Czecha, że „zna przeciwzaklęcie na magię Pereiry”.

Trener Okniński o rewanżu Pereira vs. Błachowicz

Na temat rewanżu Jana Błachowicza z Alexem Pereirą wypowiedział się trener Mirosław Okniński. W wywiadzie dla Fansportu TV jeden z najpopularniejszych szkoleniowców MMA w Polsce przyznał, że „Cieszyński Książę” jest jednym z niewielu, którzy mogą zatrzymać Brazylijczyka:

– Uważam, że nieźle wyglądał na tle Pereiry. To jeden z niewielu zawodników, którzy może mu zagrozić. Jeżeli chodzi o Pereirę, to Janek może sprawić niespodziankę… Szczególnie, że Janek dobrze się odnajduje, jak nikt na niego nie liczy.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.