FAME MMA

Diablo vs. Szpilka w MMA? Trener Okniński komentuje! [VIDEO]

Trener Okniński skomentował treningi Krzysztofa „Diablo” Włodarczyka oraz jego ewentualną walkę z Arturem Szpilką.

Krzysztof Włodarczyk już jakiś czas temu został ogłoszony nowym zawodnikiem Fame MMA, jednak do występu nie doszło. Wszyscy spodziewali się, że były mistrz wagi junior ciężkiej niebawem może zawitać do KSW. Tam najbliżej by było do wyczekiwanej przez wielu konfrontacji z Arturem Szpilką.

„Diablo” ostatecznie parafował umowę z freakową organizacją i niebawem zadebiutuje na PGE Stadionie Narodowym. Starcie ze „Szpilą” wciąż jednak wisi w powietrzu i niewykluczone, że odbędzie się ono w formule MMA!

Głos na ten temat zabrał trener Mirosław Okniński, pod którego okiem szkoli się „Diablo”. Założyciel i główny szkoleniowiec Akademii Sportów Walki Wilanów przyznał w rozmowie z Michałem Tuszyńskim z FANSPORTU TV docenił pracę Włodarczyka, jaką ten wykonuje na macie.

Przychodzi, robi robotę, chce się uczyć. Zobaczymy, jest to początek współpracy, ale wydaje mi się, że będzie owocna – powiedział „Łowca Skór”, który został też zapytany o potencjalne starcie z Arturem Szpilką. – Myślę, niech „Diablo” zawalczy tę walkę pierwszą i po niej zobaczymy, co dalej. (…) Ja chcę zobaczyć, jak zawalczy w MMA. Każdy zawodnik się boi przed walką. Moim zdaniem „Diablo” to taki zawodnik, że nawet jak się boi, to wykorzystuje to, żeby wygrywać.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.