GROMDA

Ogromne wsparcie dla zawodnika przed GROMDA 12! Już dzisiaj zawalczy w turnieju na gołe pięści! [WIDEO]

Już za kilka godzin odbędzie się gala GROMDA 12, podczas której ringu zobaczymy walczącego na gołe pięści kibica Górnika Wałbrzych.

GROMDA powraca z kolejnymi krwawymi pojedynkami. Na karcie walk znalazł się turniej oraz sześć extra fightów. Łącznie w wydarzeniu weźmie 21 zawodników, w tym jeden fighter rezerwowy. Będzie to pierwsza tak duża gala tej federacji.

-> Kliknij w baner i oglądaj GROMDA 12 na żywo

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie baner-gromda.png

W akcji zaprezentuje się „Bodzio”, który bierze udział w turnieju. W pierwszym etapie zmierzy się ze Stephanem „PROBLEMEM” Weldonem, którzy przyleciał do Polski z Irlandii Północnej. Rywal zapowiada brutalną walkę bez kalkulacji, jednak kibice spodziewają się, że zostanie szybko znokautowany.

„Bodzio” przed GROMDA 12 mógł liczyć na ogromne wsparcie. Ekipa Górnika Wałbrzych nie zapomniała o swoim reprezentancie i na social mediach opublikowała takie nagranie:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.