KSW

Bartosiński ponownie uderza w Romanowskiego! „Musiałbym mieć kamizelkę kuloodporną…”

Adrian Bartosiński na konferencji prasowej przed XTB KSW 94 został zapytany o ewentualną walkę z Tomaszem Romanowskim w dywizji średniej. Mistrz kategorii półśredniej odpowiadając na pytanie fana ponownie wbił szpilkę w „Tommy’ego”.

Konflikt między niegdyś zawodnikami wagi półśredniej trwa już od jakiegoś czasu. Nim doszło do planowanego boju między Bartosińskim, a Romanowskim, Tomasz zmuszony był zmienić kategorię wagową. „Tommy” po przegranej z Pawłem Pawlakiem na KSW Colosseum 2 skierował mocne słowa wobec „Plastinho” i jego klubowych kolegów – w tym właśnie „Bartosa”.

Adrian jakiś czas temu żartował w jednym z materiałów na temat środowiska MMA, co wywołało ostrą reakcję Romanowskiego. Temat Tomka powrócił podczas konferencji prasowej przed XTB KSW 94, gdzie Bartosiński wystąpi w walce wieczoru.

Zobacz XTB KSW 94: Bartosiński vs. Michaliszyn za 10 zł!

Bukmacher Fortuna przygotował specjalną ofertę dla nowych użytkowników, którzy czekają na starcie Bartosiński vs. Michaliszyn. Jak otrzymać kod PPV za jedyne 10 złotych na galę XTB KSW 94? Poniżej znajdziesz zasady opisane krok po kroku:

  1. Załóż konto w eFortuna – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe
  2. Wpłać depozyt minimum 15 zł.
  3. Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę XTB KSW 94 za minimum 10 zł.
  4. GOTOWE! Kod Viaplay na 30 dni odbierz POD TYM LINKIEM.
Sprawdź!  Materla przegrywa w 1. rundzie! Kuberski nokautuje na KSW 92! [WIDEO]

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z XTB KSW 94 na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKUIlość darmowych kodów jest ograniczona (500 sztuk). Kod dostępu Viaplay daje dostęp do pakietu TOTAL na 30 dni. To oznacza, że za 10 zł obejrzysz zarówno XTB KSW 94, jak i XTB KSW 95, która odbędzie się 7 czerwca!

Bartosiński wbił szpilkę w Romanowskiego

Mistrz kategorii półśredniej, który na gali w ERGO Arenie będzie bronił tytułu przeciwko Igorowi Michaliszynowi, otrzymał od jednego z fanów pytanie o ewentualny bój w dywizji średniej. Jako rywala kibic zasugerował właśnie Tomasza Romanowskiego.

Zastanawiam się nad przejściem do kategorii 84, ale na razie skupiam się na sobocie – odpowiedział Bartosiński. – Na pewno, gdyby w 84 nie było mojego kolegi Pawła Pawlaka to może i bym się wybrał, ale na ten moment czeka mnie sobota. Potem będziemy myśleć.

Ale to by było bardzo ciekawe. Tylko musiałbym mieć kamizelkę kuloodporną przed walką. I bym miał taką prośbę, by Tomek był sprawdzany czujnikiem przy wejściu do klatki – dodał „Bartos” wbijając szpilkę w „Tommy’ego”.

Sprawdź!  Aktualizacja rankingu polskich zawodników MMA - awans Gamrota, Rajewskiego i Millera. Debiuty Kowalkiewicz i Bartosińskiego

Adrian nie ukrywa, że z dystansem podchodzi do sporu z Romanowskim. Jego zdaniem to zawodnik Berserker’s Team ma problem, nie on:

Ja to raczej wziąłem na żarty. To nie jest mój problem, a raczej Tomka. Ewidentnie termostat nie puszcza u Tomka. Coś tam się dzieje, ale na razie nie zaprzątam sobie tym głowy, zajmę się tym po walce.

Zobacz program z wywiadami przed KSW 94!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.