FAME MMA

Ferrari chce pogrążyć Tańculę! Opublikuje kolejny film: „To będzie jego koniec”

Amadeusz „Ferrari” nie odpuszcza swojemu przeciwnikowi. Zamierza opublikować materiał, którym chce pogrążyć Arkadiusza Tańculę.

Już dzisiaj freak fighterzy zmierzą się ze sobą w main evencie gali FAME 19. Ich konfrontację poprzedzą inne emocjonujące pojedynki, podczas których zostaną wyjaśnione głośne konflikty. Bez wątpienia najgłośniejszym z nich jest rewanż pomiędzy Piotrem Szeligą i Marcinem Wrzoskiem.

Gdzie oglądać Fame MMA 19? Jak zawsze transmisja live dostępna będzie wyłącznie w systemie Pay-Per-View. Cena waha się od 34,99 zł do 39,99 zł, a podyktowane jest to wybraną formą płatności oraz wariantem. Kliknij w baner i oglądaj na żywo!

-> Oglądaj FAME 19 na żywo

„Ferrari” pogrąży Tańculę?

Tańcula z całą pewnością nie spodziewał się takiego obrotu spraw, kiedy jako pierwszy opublikował materiał, w którym chciał zdyskredytować rywala. Zarzucał mu, że jego życie wygląda całkiem inaczej, niż to pokazuje w mediach oraz ujawnił rzekome długi.

Amadeusz błyskawicznie odparł oskarżenia przeciwnika i sam postanowił odpowiedzieć podobnym materiałem. Opublikował prywatne wiadomości Tańculi i mocno wszedł do głowy swojemu przeciwnikowi. „Aroy” na wspomniany film odpowiedział w wywiadzie dla fansportu.pl, gdzie m.in. przyznał się do problemów z używkami:

Sprawdź!  FAME: Daro Lew zdemolowany! Lisek zmiażdżył rywala w 1 rundzie! [WIDEO]

Na tym jednak nie koniec. Tańcula publikując swój film, wkroczył na wojenną ścieżkę z „Ferrarim”, który nie zamierza tak łatwo odpuszczać. Amadeusz w poniższym wywiadzie zapowiedział, że jego pierwszy materiał to dopiero wstęp. Kolejny film o „Aroy” ma być znacznie mocniejszy i pogrąży zawodnika FAME:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.