Clout MMA

Mocne słowa Różala o Le Bannerze! „Jakim to trzeba być…”

Jerome Le Banner po raz kolejny wycofał się z walki w ostatniej chwili. Zaledwie kilka dni przed galą federacja ogłosiła, że nie zawalczy na Clout MMA 2.

Legendarny kickboxer miał zmierzyć się z Dawidem Załęckim. Pojawił się na pierwszej konferencji, jednak zaczęło pojawiać się coraz więcej głosów, że zapewne i tak nie zobaczymy go walczącego w Polsce. Francuz bowiem już wcześniej trzy razy wycofał się z pojedynków przeciwko Marcinowi Różalskiemu.

Również i tym razem nie przyleciał do Polski, a federacja musiała w ostatniej chwili znaleźć zastępstwo. Nowym rywalem Dawida Załęckiego będzie Tomasz Sarara, więc „Crazy” cały czas ma przed sobą ogromne wyzwanie.

Głos po wszystkim zabrał sam „Różal”, który za pośrednictwem social mediów przyznał, że spodziewał się takiego obrotu spraw. Wbił mocną szpilkę w niedoszłego rywala i napisał:

– Ku..a jakim to trzeb być matołem. Niestety przeczuwałem, ale nie wychylałem się, żeby nie zapeszyć. Ci, co tak się zachwycali, mało się nie zesrali, widocznie mieli bardzo krótką pamięć. Współczuję Dawidowi, bo tak jakbym wiem doskonale, jak się czuje. Może już wystarczy?

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.