GROMDA

Nowa siła organizacji GROMDA. Poznajcie niepokonanego „Jokera”! [WIDEO]

Na kanale organizacji GROMDA pojawiło się nagranie, które przedstawia kolejnego z zawodników. Tym razem bohaterem jest Jakub Szmajda.

Popularny „Joker” w ringu 4×4 m zadebiutował w grudniu. Już w pierwszych pojedynkach pokazał, że trzeba będzie się z nim liczyć. Jakub Szmajda szybko pokonał dwóch rywali i zwyciężył turniej na GROMDA 15.

Już w kolejnej walce „Joker” spotkał się z nie lada wyzwaniem. Naprzeciwko niego stanął Marcin Wasilewski, który nie zaznał do tamtej pory porażki w walkach na gołe pięści. Szmajda uporał się z nim już w 1. rundzie.

GROMDA: Poznaj historię „Jokera”

Na kanale GROMDY pojawiło się wideo bliżej przedstawiające fanom postać Jakuba Szmajdy.

Czasem potrzebny JOKER aby trochę ugasić kozaczenie tych „superbohaterów”… Kubuś z Ciechocinka więc pewne, że było to konkretne i solidne gaszenie. GROMDA ze starszymi braćmi, drobniutki, chudziutki chłopak, który strącał gorące dzielnicowe łepetynki dryblasów z dzielnicy. Solówki to solówki, a walka to inna bajka na którą nie każdy ma przysłowiowe jaja. Ministrant, ulicznik, a przede wszystkim rodzinny gość z szacunkiem do drugiego człowieka. Wczoraj marzenia, a dzisiaj to cele do spełnienia. Szczerze, prawdziwie i bez kozaczenia – czytamy w zapowiedzi materiału, który możecie obejrzeć poniżej.

Sprawdź!  "Hunter" otwarty na pojedynek z Denisem Załęckim! "Mogę walczyć w każdej formule - boks, K-1, MMA"

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.