MMA

Trener Szyszka zawalczy na Hybrid MMA 4! O wyborze rywala zdecydowali podopieczni [WIDEO]

Jeden z najpopularniejszych trenerów MMA wraca do klatki. Przemysław Szyszka w najnowszym poście w swoich social mediach zaprasza kibiców na galę Hybrid MMA 4, gdzie stoczy kolejną walkę.

Trener Szyszka debiutował w zawodowym MMA jeszcze w 2014 roku na gali PLMMA. Wygrał w zaledwie 29 sekund przez poddanie, ale na kolejne starcie czekał aż 9 lat. Niemal rok temu również przez poddanie pokonał Hendrika Costę. We wrześniu z kolei wystąpił na gali Fame MMA 19, gdzie przegrał przez jednogłośną decyzję z Norbertem Daszkiewiczem.

Przemysław Szyszka kolejną walkę stoczy 20 kwietnia podczas Hybrid MMA 4. Tego wieczoru do klatki zawita też jeden z jego podopiecznych z mat klubu Copacabana, Piotr Tyburski.

Co ciekawe to właśnie jego zawodnicy zdecydowali o tym, z kim zmierzy się w Zielonej Górze. Powiedział o tym w wideo z zaproszeniem na galę:

Jako trener lubię stawiać sobie wyzwania, dlatego postanowiłem wrócić do oktagonu. Mojego rywala wybrali moi zawodnicy. Cieszę się, że cały mój team jest razem ze mną. Wiem, że jesteś zapaśnikiem i lubisz walczyć co miesiąc, ale tym razem napotkasz mocny opór. Gala Hybrid MMA, 20 kwietnia. Widzimy się wkrótce.

Cały czas są dostępne bilety na galę, które możesz zakupić – TUTAJ. W ofercie znajdziesz zwykłe wejściówki, jak również bilety VIP.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.