MMA VIP

Norman Parke zmierzy się z Marcinem Najmanem!? „Potwierdzam, prowadzimy zaawansowane rozmowy w sprawie jego występu na MMA-VIP 4”

Marcin Najman zabrał głos w sprawie kolejnego pojedynku Normana Parke. Jest duża szansa, że to właśnie miedzy sobą zawalczą na następnej gali MMA-VIP.

Norman Parke prawdopodobnie zakończył już zawodową karierę i skupia się na freak fightach, które pozwalają mu zarobić duże pieniądze. Wszystko zaczęło się od starcia z Kasjuszem Życińskim na gali FAME. „Stormin” w boksie pokonał „Don Kasjo” jednogłośną decyzją sędziów.

Galę FAME MMA obstawisz jedynie u oficjalnego sponsora organizacji i legalnego bukmachera firmy BetClic. Wystarczy zarejestrować się tutaj – na start otrzymasz zakład bez ryzyka do 550 zł!

Otwórz konto -> tutaj

Następnie w takiej samej formule wygrał z Maciejem Jewtuszko i przegrał z Borysem Mańkowskim. W następnym pojedynku początkowo chciał zawalczyć z „Popkiem”. Raper oświadczył, że jest zainteresowany starciem, jednak do klatki powróci dopiero w 2022 roku po odpowiednich przygotowaniach.

Niedawno Parke ogłosił, że w grudniu kończy się jego kontrakt z KSW i będzie mógł walczyć dla innych organizacji. Jak się okazało, fighter prowadzi rozmowy z federacją MMA-VIP.

Kilka dni temu na swoich social mediach opublikował zdjęcie z Marcinem Najmanem, pod którym napisał – Nie bądźcie zaskoczeni… lol #freakfighter.

Pod postem pojawiło się wiele krytycznych komentarzy. Kibice odradzali Normanowi walkę w MMA-VIP, która organizuje mocno kontrowersyjne pojedynki kobiet z mężczyznami, czy też pozwala walczyć zawodnikom pod wpływem alkoholu.

Sprawdź!  (VIDEO) Popek boi się zmierzyć z Normanem Parke? Raper dostał ofertę od Fame MMA! "Kontrakt został wysłany, a on na to..."

Marcin Najman na swoim kanale YouTube potwierdził, że organizacja prowadzi rozmowy z Irlandczykiem. Co ciekawe, to właśnie sam „El Testosteron” miałby być rywalem byłego zawodnika UFC.

– Dostrzegłem, że Norman Park na swoich social mediach udzielił wam informacji. Potwierdzam, że prowadzimy zaawansowane rozmowy na temat jego występu na gali MMA-VIP 4. Tyle, żeby to się stało, to musi zgrać się wiele czynników.

– Również musi być to ciekawy rywal dla Normana Parke. Jedną z opcji branych pod uwagę włodarzy, czyli również przeze mnie, jest to, żebym to ja sam został rywalem Normana. Oczywiście walka tylko w formule MMA.

Najman przyznał jednak, że jest jeszcze inna opcja. Na kolejnej gali może zawalczyć również z Mirosławem Dąbrowskim znanym jako „Misiek z Nadarzyna”.

– Nie jest to jedyna opcja na MMA-VIP 4. Również „Misiek z Nadarzyna” zgłosił swoją gotowość, że chciałby pojedynek ze mną stoczyć. Kto wie, czy to właśnie on nie będzie moim rywalem na czwórce.

Źródło: YouTube

Sprawdź!  [WIDEO] Marcin Najman podgrzewa atmosferę przed jego walką z Pawłem Jóźwiakiem "Facet cały czas czerpie z czyichś pomysłów"

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *