KSW

Parnasse na celowniku Gamrota! Zawodnik UFC chciałby zawalczyć na gali KSW Epic

Mateusz Gamrot wyraził chęć stoczenia walki w organizacji KSW! Chciałby zmierzyć się z Salahdinem Parnassem, jednak z oczywistych powodów nie może być to starcie w MMA.

Największa polska federacja w lutym rusza z nową serią Epic. Będą to gale, podczas których zobaczymy starcia w różnych formułach. Już na pierwszej edycji odbędzie się m.in. turniej w MMA, walka bokserska, pojedynek na zasadach Muay Thai w małych rękawicach, czy też starcie MMA w Gi.

Martin Lewandowski w jednym z wywiadów przyznał, że takie wydarzenie pozwala także np. na walki w grapplingu, przez co być może uda się ściągnąć Mateusza Gamrota. Aktualnie jest związany z UFC, jednak zawodnicy bardzo często pomiędzy pojedynkami biorą udział np. w turniejach albo pokazowych starciach grapplingowych.

W rozmowie z InTheCagePL Gamrot wyraził chęć i przyznał, że jeśli miałby wziąć udział w KSW Epic to tylko w walce z jednym rywalem – Salahdinem Parnassem. Zawodników próbowano zestawić już kilkukrotnie, jednak finalnie nigdy nie zobaczyliśmy ich starcia w KSW:

– Nie wiem, musiałbym zapytać. Widziałem nawet urywek, ktoś mi tam podesłał, jak Martin mówił, że miałbym tam zawalczyć właśnie. Nigdy nie przyszła do mnie propozycja, ale jak już to zauważyłem i UFC by pozwoliło, to jest jeden gość, z którym mógłbym zawalczyć, Parnasse. Biorę Parnasse’a, wygrywam z najlepszym i zamykam wszystko.

Następnie doprecyzował, że w grę wchodzi wyłącznie starcie w jednej formule – Chodziło o grappling. Rozmawiamy o grapplingu, więc biorę Parnasse’a do grapplingu.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.