Clout MMA

Denis Labryga grozi NitroZyniakowi! Chodzi o słowa po potrąceniu kobiety [WIDEO]

Denis Labryga w swoim oświadczeniu skomentował też ofensywne słowa „NitroZyniaka” na swój temat. Streamer w swoim stylu nie gryzł się w język zabrawszy głos w sprawie potrącenia kobiety.

Przed kilkoma dniami Internet obiegła informacja, iż znany ze freak fightów Denis Labryga potrącił kobietę jadąc pod wpływem alkoholu. W rozmowie z Faktem zdarzenie potwierdziła stołeczna policja. Krótkiej wypowiedzi udzieliła też poszkodowana.

Labryga grozi Nitro

Sytuacja spowodowana przez zawodnika Clout MMA wywołała oczywiście lawinę ostrych komentarzy. W swoim stylu wypowiedział się też Sergiusz Górski. „NitroZyniak” znany jest z niecenzuralnych słów i nie inaczej było tym razem:

– Denis Labryga jest j…nym idiotą, ponadto jest jeszcze śmieciem i k…wą. I na tym w sumie mógłbym zakończyć mój statement, ale chciałbym tylko dodać, że każda osoba, która jeździ po narkotykach i alkoholu jest k…wą.

Denis Labryga wydał oświadczenie, które pojawiło się na kanale Freak Fight Polska. Freak fighter odniósł się do wypowiedzi „NitroZyniaka” i przyznał, że nie ma taryfy ulgowej dla osób, które prowadzą pod wpływem narkotyków, czy alkoholu. On sam jednak wyłączył się z tego grona i zagroził streamerowi:

Sprawdź!  Galę Clout MMA 3 obejrzymy za darmo? Federacja zabrała głos w sprawie doniesień!

Nitro, a tobie się w d…pie czasem nie pomieszało? Co ty się napinasz, jak plandeka na żuku nie znając drugiej strony medalu? Chłopie, cię spotkam, wyłapiesz listwę i się zakończy twoje napinanie przed komputerkiem ze szlugiem w mordzie, kiepie.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.