Boks

Niepokojący widok! Tak po latach bokserskiej kariery wygląda Andrzej Gołota! [WIDEO]

Do sieci trafił krótki materiał z Andrzejem Gołotą i jego byłym rywalem. Nagranie wstrząsnęło kibicami, którzy są zaniepokojeni zdrowiem pięściarza.

Gołota to zawodnik, który stoczył 52 pojedynki i zwyciężył 41 razy, w tym 33 przez nokaut. Ma na swoim koncie wielkie walki m.in. z Mikiem Tysonem, Lennoxem Lewisem czy Riddickiem Bowem. Niestety pięściarz w ciągu 21-letniej kariery stracił bardzo dużo zdrowia.

Możemy to zobaczyć przede wszystkim na ostatnim nagraniu opublikowanym przez jego rywala. Po latach Gołota miał okazję spotkać się z Bowem. Panowie stoczyli dwa głośne pojedynki, które niestety zakończyły się dyskwalifikacjami Polaka po nielegalnych ciosach poniżej pasa.

Na Tiktoku pojawiła się relacja z ich spotkania. Obecnie Polak ma 55 a jego rywal 56 lat, jednak kiedy kibice zobaczyli nagranie, przerazili się. Obaj pięściarze poruszaj się, z dużym trudem, jakby mieli co najmniej kilkanaście lat więcej.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.