GROMDA

Kubiszyn pewny siebie przed walką z Parobcem! Nie obawia się nokautu [WIDEO]

GROMDA opublikowała kolejny materiał będący zapowiedzią nadchodzącej gali. Tym razem dotyczył on wyłącznie bohaterów najważniejszego pojedynku.

Organizacja Mariusza Grabowska powraca z fenomenalnym wydarzeniem. 1 grudnia odbędzie się GROMDA 15, a na karcie walk znalazły się naprawdę mocne nazwiska. Zobaczymy m.in. Vasyla Halycha, „Balboę”, Dominika Owsianego czy debiutującego „Rambo”.

Największym hitem gali będzie jednak pojedynek pomiędzy mistrzem Mateuszem Kubiszynem a Łukaszem Parobcem. Panowie w nowym materiale mieli okazje wypowiedzieć się na temat nadchodzącego starcia. „Don Diego” nie ukrywa swojej pewności siebie i przyznał, że „Goat” wygra jedynie, jeśli będzie miał bardzo dużo szczęścia.

Kubiszyn podkreślił, że pokonał najmocniejszych rywali i nie został znokautowany nawet przez „Balboę”. Nie wierzy więc w to, że będzie go w stanie skończyć Parobiec:

– Jedyną szansą „Goata” jest moja kontuzja, moja niezdolność do walki. Orzeczenie lekarza, a później sędziego, że nie jestem zdolny do walki. Druga opcja to po prostu zwykłe szczęście, zwykły fart. Może nawet przygotowana akcja, ale w to nie jestem w stanie uwierzyć, ani zwizualizować.

– Mogę przyjąć ciosy, ale idąc w myśl, że mnie nie da się znokautować, więc tę tezę można wyrzucić. Jak to się mówi, nie ma ludzi o tytanowych szczękach, po prostu są źle trafieni. Chociaż „Balboa” trafił idealnie… Podniosłem się. Tylko szczęście albo niezdolność do walki.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.