BKFC

Nie żyje 38-letni zawodnik. Kilka tygodni temu został brutalnie znokautowany w walce na gołe pięści

Tragiczne informacje dotarły do nas wczorajszego dnia. 38-letni Justin Thornton zmarł kilka tygodni po brutalnym nokaucie na gali BKFC.

Amerykanin w swojej zawodowej karierze MMA stoczył łącznie 24 pojedynki. Niestety aż 18 razy przegrał i tylko 6 razy wychodził z klatki zwycięsko. Ostatnich pięć walk w MMA przegrał – wszystkie w pierwszej rundzie.

Thornton spróbował więc walki na gołe pięści i podpisał kontrakt z największą światową organizacją Bare Knuckle FC. 20 sierpnia zadebiutował i na BKFC 20 został potężnie znokautowany przez Dillona Clecklera. Pojedynek trwał jedynie 19 sekund, a po piekielnie mocnym ciosie 38-latek padł na deski uderzając głową o ring.

Po walce Thornton został częściowo sparaliżowany. Uraz rdzenia kręgowego spowodował infekcję, a stan zawodnika z dnia na dzień się pogarszał. Kilka tygodni przebywał w szpitalu.

Dzisiejszego ranka byliśmy bardzo zasmuceni, gdy otrzymaliśmy informację o odejściu jednego z naszych zawodników, Justina Thorntona, który brał udział w gali BKFC 20, 20 sierpnia 2021 r –  przekazał prezes organizacji Bare Knuckle FC, Dave Feldman dla portalu MMAFighting.com

Sprawdź!  (VIDEO) Awantura na gali BKFC 19! Kibic wszedł na ring i został pobity przez rapera

Źródło: MMAFighting.com

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.