PRIME SHOW MMA

Nie ma szans na walkę z Denisem? Wielki Bu komentuje: „On jest obs**ny. Niech w domu wije się ze strachu”

Patryk „Wielki Bu” Masiak ponownie został zapytany o potencjalną walkę z Denisem Załęckim. Przyznał, że jego zdaniem zawodnik z Torunia obawia się konfrontacji.

Pomiędzy freak fighterami jest duży konflikt, a fani od dawna czekają na jego rozstrzygnięcie. Zawodnicy mieli zmierzyć się najpierw na The War 5, jednak „Bad Boy” przekładał walkę, po czym wyszedł do pojedynku z Pawłem Tyburskim, a w wywiadach mówił o kolejnych rywalach, jednak nie wspominał nigdy o „Wielkim Bu”.

Bez szans na walkę „Wielki Bu” vs Denis Załęcki?

Wyglądało na to, że Załęcki nie jest dłużej zainteresowany pojedynkiem, a kiedy Masiak krytykował go po porażce z „Tyborim”, oświadczył, iż nigdy nie dojdzie do walki z „Wielkim Bu”. Kibice uważają jednak, że takie zestawienie jest nieuniknione i musi dojść do niego prędzej czy później.

Inne zdanie na ten temat ma sam Masiak, który w minioną sobotę zawalczył na gali Prime Show MMA 5 i pokonał Łukasza Lupę. W ostatnim wywiadzie dla MMA-Bądź na bieżąco stwierdził, że według niego Denis po prostu boi się przyjąć tę walkę:

Sprawdź!  Po wypowiedzi Piotra Szeligi spada kurs na zwycięstwo "Stiflera" z potężnym "Bombardierem"

– On jest obsrany. Gdyby miała ta walka być, to nie byłoby walki z Tyburskim. Pewnie próbowałby mnie kopnąć. Ale no jest obsrany i nie drążmy tego tematu. Niech się wije ze strachu w domu.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.