Boks

Ngannou kompletnie bez szans? Znamy kursy bukmacherskie na walkę z Tysonem Furym!

Oficjalnie potwierdzona została walka Fury vs Ngannou, do której dojdzie w październiku. Bukmacherzy wskazali swojego faworyta, a kursy do zaskakujących nie należą.

Kameruńczyk w styczniu rozstał się oficjalnie z UFC i wszyscy zaczęli się zastanawiać, czy faktycznie „The Predator” stoczy walkę w bokserskim ringu. Już jakiś czas temu Ngannou sugerował, że zmierzy się z Tysonem Furym, choć wszyscy znający się na szermierce na pięści z przekonaniem twierdzili, że ten pojedynek będzie jednostronny.

„The Gypsy King” to prawdziwy weteran, który ma na swoim koncie 34 zawodowe starcia, a 24 z nich zwyciężał przez KO. Brytyjczyk nie zaznał jeszcze porażki i tylko w jednej walce, z Deontayem Wilderem, padł remis. Nie może zatem dziwić fakt, iż Tyson Fury jest ogromnym faworytem w oczach bukmacherów. Szanse Francisa Ngannou są oceniane bardzo nisko.

Kursy bukmacherskie na walkę Fury – Ngannou

Różnica w kursach bukmacherskich jest kolosalna. Stawiając 100 zł na zwycięstwo Tysona Fury’ego wygrana wyniesie… mniej, niż postawiona kwota. Wszystko to przez kurs 1.12 na Brytyjczyka. Jeśli jakimś cudem zaś „The Predator” zdołałby wygrać, można się naprawdę nieźle wzbogacić. Kurs na jego wygraną to aż 7.85, co oznacza, że obstawiając 100 zł na Francisa Ngannou zgarnąć można aż 690 zł!

Sprawdź!  (VIDEO) Media trening przed wielkim rewanżem! Pewny siebie Usyk tańczy i łapie monety

Walkę Fury – Ngannou obstawić możecie u legalnego bukmachera eFrotuna.pl. Oferta obejmuje serki różnych wydarzeń sportowych, a grając dowolny kupon zapewnicie sobie dostęp do Fortuna TV, gdzie transmitowane na żywo są liczne rozgrywki i mecze.

Nowi użytkownicy wciąż mogą skorzystać też ze znakomitej oferty powitalnej. Już za samą rejestracją otrzymają darmowe 20 zł, a dodatkowe 10 zł wpłynie do pierwszego depozytu. To jednak nie wszystko! Trzy pierwsze zakłady, odpowiednio do 100 zł, 200 zł i 300 zł obstawią bez ryzyka! To znaczy, że w przypadku przegranego kuponu eFortuna.pl zwróci środki na konto.

-> Odbierz BONUSY i graj bez ryzyka!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.