Boks

Nate Diaz zadebiutuje w boksie! Jake Paul rywalem byłej gwiazdy UFC!

Oficjalnie potwierdzono kolejną walkę Nate’a Diaza! Połowa najsłynniejszego stocktońskiego stoczy pojedynek ze swoim największym w ostatnim czasie wrogiem – Jakiem Pualem.

Przed kilkoma miesiącami ogłoszono, iż „The Problem Child” dołączył do grona osób decyzyjnych w Professional Fighters League i sam również zadebiutuje w MMA. Najpierw jednak czekała go wielokrotnie przekładana potyczka z Tommym Furym, którą Brytyjczyk wygrał na punkty.

Choć padały ostatnio zapowiedzi, że Jake Paul zadebiutuje w PFL jeszcze w tym roku, najpierw czeka go inna głośna walka w boksie. Amerykanin zmierzy się z byłą gwiazdą UFC, Natem Diazem! Panowie od dłuższego czasu wyzywali się na pojedynek w ringu, a ten zmaterializuje się już za kilka miesięcy. Informację tę przekazały największe zagraniczne portale, a także sam „The Problem Child”.

Dnia 5 sierpnia odbędzie się pogrzeb Nathaniela Diaza, którego odeślemy w trumnie do Dany White’a – napisał pięściarz YouTuber na Twitterze.

Więcej szczegółów zdradził dziennikarz Ariel Helwani. Walka odbędzie się w limicie do 185. funtów, a lokalizacją będzie American Airlines Center w Dallas. Starcie zostało zakontraktowane na 8 rund.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.