FAME MMA

„Zadyma” z GROMDY zawalczy na FAME 18! Zmierzy się z Alanem Kwiecińskim!

Niespodziewane starcie zostało dodane do karty walk FAME 18! Alan Kwieciński 20 maja stanie przed wielkim wyzwaniem.

FAME powraca z mocną galą. Amadeusz „Ferrari” Roślik stoczy aż dwie walki jednego wieczoru, zobaczymy także freakowy debiut Michała Pasternaka, który zmierzy się z Piotrem Szeligą w formule K-1 w małych rękawicach. Swoje pierwsze starcie w FAME stoczy również „Zadyma”!

„Zadyma” w FAME!

Tomasz Gromadzki, czyli zawodnik znany z krwawych wojen na GROMDZIE niedawno mówił o tym, że rozmawiał z „Boxdelem”. Nikt jednak nie spodziewał się, że jego walka zostanie ogłoszona tak szybko. Co ciekawe, zapewniał że jest gotowy wyjść nawet 2vs1 i zmierzyć się z Alanem Kwiecińskim oraz „Sequento”.

Na jedne gali z „Boxdelem” się spotkaliśmy, coś porozmawialiśmy i powiedział, tylko zaproponuj mi kogoś. Mówiłem, że Alan sam do walki nie wyjdzie, ale jak chce, to może zawalczyć z tym swoim chłopakiem „Sequento”. W 2vs1 mogą wyjść. Kobiet nie biję, ale w takim zestawieniu jak najbardziej mogę wziąć tę walkę.

Ostatecznie rywalem „Zadymy” będzie jedynie Alan, gdyż mają oni do wyjaśnienia konflikt, który trwa już od dawna. Ich pojedynek odbędzie się na zasadach MMA. Podczas konferencji mieli także okazję stanąć twarzą w twarz:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.