UFC

Nate Diaz wróci do UFC?! Legenda chce rewanżu i walki o pas! [VIDEO]

Nate Diaz udzielił wywiadu w ringu po zwycięstwie nad Jorge Masvidalem. Stocktończyk zapowiedział, że może wrócić do UFC!

Nate Diaz w ubiegłym roku zadebiutował w bokserskim ringu, gdzie przegrał przez decyzję z Jakiem Paulem. Zaledwie kilka godzin temu mierzył się w rewanżu z Jorge Masvidalem. „Gamebread” zwyciężył ich walkę o pas BMF przez TKO po interwencji lekarza.

Tym razem obyło się nawet bez rozcięć. Sędziowie nie byli jednomyślni, a jeden z nich punktował walkę na remis. Ostatecznie jednak Diaz odegrał się na Masvidalu i pokonał go większościową decyzją arbitrów.

Nate Diaz chce walki o pas UFC!

Po walce „Stockton Slugger” powstrzymał się od wymachiwania środkowymi palcami do kamery. Podziękował publiczności zebranej w Anaheim w jego rodzinnym stanie, Kalifornii.

Diaz wykorzystał wywiad po starciu z Brianem Campbellem do wyzwania kolejnych rywali:

Skopię d…pę Jake’owi Paulowi i jestem gotów na walkę z najwyżej sklasyfikowanym bokserem, jakiego znajdę. Mój główny cel pozostaje jednak niezmienny.

– Tak, jak zawsze, chcę być najlepszym zawodnikiem na świecie, więc chcę wrócić do UFC i zdobyć pas. Leon Edwards, Jake Paul, wszyscy inni: nie żyjecie.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.