Clout MMA

Clout MMA 5: Takiego pojedynku jeszcze nie było! Organizacja ogłosiła pierwsze starcie

Organizacja Clout MMA ogłosiła pierwszy pojedynek kolejnej gali. Będzie to nietypowe starcie, jakiego jeszcze nie mieliśmy okazji oglądać.

8 czerwca odbędzie się Clout MMA 5. Kilka dni temu do sieci trafiły doniesienia na temat kilka zestawień. Między innymi Denis Załęcki ma zawalczyć z „Ferrarim”, a Daniel Omielańczuk z „Wielkim Bu”. Nie są to jednak potwierdzone starcia.

Federacja dopiero poinformowała o jednym pojedynku. Do klatki powróci Adam Josef, który zmierzy się z dwoma rywalami. Będą oni wchodzić do klatki na zmianę po jednej rundzie:

Czas na zestawienie, jakiego jeszcze nie było. Nowym zawodnikiem CLOUTMMA został prawdziwy terminator – Adam Josef. W katowickim Spodku stoczy on wyjątkowy, podwójny pojedynek JEDNOCZEŚNIE ‼️

Dla AJ-a musieliśmy znaleźć dwóch innych kozaków. The Polish American zmierzy się przeciwko debiutującemu w CLOUTMMA Kacprowi Błońskiemu i znanemu już z naszej klatki Zbigniewowi Bartmanowi.

Sześć rund stójkowej wojny. K-1, rękawice do MMA, Blonsky i Bartman będą zmieniali się co rundę. Sędziowie będą punktowali oba starcia oddzielnie i niezależnie. To oznacza, że możemy mieć jednego albo aż dwóch zwycięzców tego wyzwania!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.