Clout MMA

Załęccy w walce 2 vs. 2? Denis wskazał potencjalnych rywali! (VIDEO)

Dawid Załęcki wspomniał niedawno, że byłby chętny na walkę w duecie z synem, Denisem. Toruński „Bad Boy” poszedł o krok dalej i rzucił wyzwanie innej parze ojciec-syn!

Denis Załęcki już za kilka tygodni powróci do klatki Clout MMA, gdzie czeka go ztarcie z Amadeuszem „Ferrarim”. Walkę tę obstawisz u bukmachera Fortuna, gdzie za samą rejestrację i depozyt otrzymasz darmowe 30 zł. Do tego dochodzą trzy zakłady do 100 zł bez ryzyka! To znaczy, że Fortuna zwróci Ci środki na konto w przypadku trzech pierwszych przegranych kuponów.

Odbierz bonusy i obstawiaj galę Clout MMA 5

TYPKURSYBUKMACHER
Amadeusz „Ferrari” Roślik3.60Fortuna
Denis „Bad Boy” Załęcki1.20Fortuna

Denis proponuje walkę: Załęccy vs. Bandurscy!

Ojciec „Bad Boya”, Dawid Załęcki, w niedawnym wywiadzie stwierdził, że byłby w stanie zawalczyć z synem, choć zdecydowanie preferowałby pojedynek u jego boku. Temat starcia dwóch na dwóch Kacper Mi poruszył w rozmowie z Denisem dla Fansportu TV. Torunianin ma już nawet pomysł, z kim mogliby wraz z ojcem zawalczyć:

Sprawdź!  Nowa walka w karcie Clout MMA 2! Nikita zmierzy się z matką "Magicala"! [WIDEO]

– Bandurscy, Bandurscy. Dawać ich i skopiemy im d…pska, chociaż bardzo ich lubię! Ale fajna taka main eventowa walka by była. Byśmy pokazali, że rodzina Załęckich jest mocniejsza od Bandurskich. Syn z ojcem na syna z ojcem, to by było coś pięknego – powiedział Denis, który zaznaczył, że niemiałby też żadnego problemu z formułą. – Obojętnie, bez różnicy. I tak im wp…dolimy, więc niech wybiorą sobie formułę… Oczywiście z szacunkiem.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.