KSW

Dreczkowski demoluje na KSW 95! Znokautował Serba w 1. rundzie [VIDEO]

Drugą walką w rozpisce KSW 95 był pojedynek Michała Dreczkowskiego ze Stevanem Jariciem.

To już druga walka pod sztandarem KSW dla Michała Dreczkowskiego. 23-latek, który reprezentował Ankos MMA Poznań zadebiutował w październiku, gdzie przez jednogłośną decyzję sędziów pokonał Vojtecha Garbę. Po starciu z Czechem przyszedł czas na pojedynek z Serbem.

Stevan Jarić debiutował walką z Polakiem w Olsztynie. Do KSW 95 przystępował po wygranej przez Americanę na gali w swoim rodzimym kraju. Łącznie Jarić stoczył 5 pojedynków, z których wygrał w czterech.

KSW 95: Dreczkowski vs. Jarić

RUNDA 1

Jarić od razu po piątce ruszył po nogę, ale Dreczkowski natychmiast sprawlował i zajął plecy rywala. Serb szukał powrotu na nogi, ale to Polak poprawił swoją pozycję i rozciągnął go na macie. Dreczkowski kontrolował Jaricia, który został zamknięty w krucyfiksie. Mocne ciosy i łokcie spadały na głowę Serba, który nie odpowiadał, po czym sędzia przerwał walkę!

Wynik walki: Michał Dreczkowski wygrał przez TKO w 1. rundzie!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.