Clout MMA

Denis Załęcki prezentuje potężne ciosy! Media trening przed Clout MMA 3 [WIDEO]

Za nami oficjalna ceremonia przed galą Clout MMA 3, podczas której zawodnicy mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności oraz ostatni raz stanąć twarzą w twarz.

Wielu kibiców czekało na media trening „Bad Boya”, który ma stoczyć dwa pojedynki. Najpierw zmierzy się z „Wielkim Bu”, a następnie wyjdzie do klatki z Natanem Marconiem. O ile drugie starcie ma być formalnością, pierwsza walka będzie bez wątpienia sporym wyzwaniem.

Całą galę obstawisz wyłącznie u bukmachera Fortuna. Dla nowych użytkowników przygotowano fenomenalną ofertę powitalną. Jeśli jeszcze nie posiadacie konta, czeka na was bonus 30 zł za rejestrację i depozyt oraz 3 zakłady (do 100, 200 oraz 300 zł) bez ryzyka! W przypadku przegranej Fortuna zwróci środki na konto gracza.

Zarejestruj się i odbierz bonus na galę Clout MMA 3

TYPKURSYBUKMACHER
Patryk „Wielki Bu” Masiak1.30Fortuna
Denis „Bad Boy” Załęcki2.92Fortuna

„Bad Boy” ponownie w swoim stylu zaprezentował potężne ciosy. To właśnie dynamiczne uderzenia z bardzo dużą siłą są jego najmocniejszą bronią. Załęcki podczas media treningu pokazał brutalne serie, które będzie chciał powtórzyć w walce.

Sprawdź!  Don Kasjo jednak nie jest zainteresowany walką!? "Koło ch**a mi lata ten Denis. Nie będę dążyć do walki"

Jego rywal, czyli „Wielki Bu” uważa jednak, że Denis jest w gorszej formie, niż w poprzednich starciach. Zdaniem Patryka Masiaka zawodnik z Torunia podszedł do starcia lekceważąco i nie przygotowywał się tak, jak powinien:

Sprawdź wywiady po ceremonii ważenia Clout MMA:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.